Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a kiscicam szemevel?

Mi lehet a kiscicam szemevel?

Figyelt kérdés
Egyik szeme mar felig ki van nyilva(2hetes) de masik be van csukodva es sarga olyan mintha csipas lenne... Egyszer mar kamillaztuk neki.eddig nem hasznalt... Mi lehet vele....??? Annyi h felhuztam neki a szemet amikor meg nem volt kinyilva.. Tudom h hulyeseg voolt... Lehet neki baja???
2015. aug. 7. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetett baja! Hogy jut eszedbe széthúzni egy csepp macska ki nem nyílt szemét?
2015. aug. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Használj rá antibiotikumos szemcseppet, de persze a legjobb az lenne, ha állatorvos látná.
2015. aug. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Állatorvos nélkül ne "barkácsolj" a cicán. Vidd el és őszintén mondd el, mi történt, hogy tudja a doki, mivel áll szemben.Emberi gyógyszert CSAK orvosi javaslatra szabad adni állatnak!!
2015. aug. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1.valszolo nincs jogod hozza h lehordj! Gyerek vagyok nyilvan nem gondoltam h baj lehet belole.. 3gyebkent kammilaztuk neki.es teljesen rendbe jott.ugy h nem ezzel volt a g9n... Koszonom a normalis valazokat☺😘
2015. aug. 9. 16:43
 5/5 anonim ***** válasza:

De ha minden oké, akkor mi a gond? Másrészt az első hozzászóló nem "lehordott" - az egészen másképp nézne ki - hanem a felelőtlenségedre hívta fel a figyelmed. Én állatok tekintetében nem szoktam "szórakozni", ha aggódok inkább elviszem állatorvoshoz feleslegesen mintsem ott vergődjön kitudja miben szerencsétlen állat, akinek az élete rajtam szárad...

Mellesleg az, hogy gyerek vagy nem jogosít fel arra, hogy meggondolatlanul cselekedj, aztán meg erre hivatkozva védekezz. Ez elég gusztustalan viselkedés nem csak gyerekként de felnőttként is.

Tetteidért felelősséget kell vállalni, ha másért nem, azért mert ide írtál, vállald a felelősséget hogy véleményeket hallgatsz. :) Vagy ne kérdezz, telefonon is lehet diskurálni állatorvossal ahhoz nem kell semmi, de többre mész vele mint itt okoskodók véleményeit hallgatni, és azét megfogadni "akinek a vélemyéne tetszik". Csakhogy az élet nem éppen így működik.

2015. okt. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!