Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 8 napos kiscicám szemével...

8 napos kiscicám szemével gond van, Segítség!?

Figyelt kérdés

Szóval 8 nappal ez elött négy kismacskánk született,minden rendben volt, szepek, egességesek de már tegnap észre vettem, hogy kettönek is közulük meg van dagadva a szeme (csak az egyik). Egyre jobban aggódom értük, elég nagy. Megcsípni pedig nem csíphatta meg öket semmi mivel bent vannak.

Ha valamit nem értetek kerdezzetek, megpróbálom elmagyarázni.



2013. aug. 20. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:
még csukva a szemük gondolom... hát annyit tehetsz hogy kamillateával (ne forróval) törölgeted, szerintem csak "becsipásodtak"! aztán orvos!
2013. aug. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem most van egy 4 hetes kiscicám, neki is 1-2 hetesen még a csukott szeménél, látszott, hogy nagyon bevan dagadva a szeme...hát egy csomó válladék volt benne, aztán kikamilláztam és egy hétig mosogattam mindennap kamillával, mostmár teljesen elmult neki és egy nagyon kis virgonc kiváncsi kiscica! :)
2013. aug. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!