Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy kiscicám a házba él...

Van egy kiscicám a házba él benn velünk és éjjel mindig nagyon rossz, és nem hagy aludni. Napok óta nem tudok aludni Mit csináljak hogy ez ne legyen?

Figyelt kérdés

2015. aug. 5. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
2015. aug. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csukd ki.Előszobába,vagy fürdőszobába,vagy konyhába.Csak így lehet.A macska éjjeli állat,nem fog 8-10 órát csendben tölteni,főleg kölyökkoràban.
2015. aug. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
csak azt csinálja hogy ugrál neki az ajtónak :D
2015. aug. 5. 14:59
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Napközben játssz vele sokat!

Fáraszd le.

2015. aug. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%

Nekem az vált be anno, hogy játszottam vele egy csomót. Igen, lefekvés előtt egy fél órát minimum játszani kell vele ahhoz hogy lefáradjon.


Ha kizárod akkor csak nyávogni fog, ami még idegesítőbb...

2015. aug. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért nincs még a tananyagban az állatokkal való bánásmód, az állatok viselkedése, etetése kölyök, felnőtt, időskorban.

Mindegyik egyéniség. Teljesen más egy olyan állat, akit csak “tartanak” nem foglalkoznak vele, meg akivel foglalkoznak ( nem arra értem hogy oda lökik valamikor eléjük a kaját, jó esetben normális tápot) napi szinten. Séta, játék, simogatás, tehát bevonják a családi életbe ha már egyszer ott van, és nem csak ki can kötve szerencsétlen a kert végébe mint valami rab, hogy egész rövid kis életét a családtól külön láncra verve töltse. Vagy néha észreveszik, hogy van a lakásban egy állat. Meg ott hagyják napokra egyedül vagy akár hetekre megkérve valakit, hogy adjon neki enni , aki remélhetőleg nem hetente kétszer teszi.

Jó, tudom, nem mindenki ilyen szerencsére, de sajnos van.

Egy lakásban tartott állat, főleg ha foglalkozva van vele, egy idő után, ha nem is száz százalékosan de felveszi a gazdái életritmusát. A kölykök még nem tanulták meg szoktak hozzá. Természetesen nem 100% , mindegyik más. De nekem még nem volt olyan állatom, aki ne alkalmazkodott volna. Este , amikor alváshoz készülünk, akkor ők is. Persze van, hogy kicsit később vagy korábban kelnek de ez változó. Nagyjából akkor kelnek- fekszenek amikor mi. És több mint 20 éve vannak állataink. Sok volt már.

Remélem azóta is jól vagytok!

2023. okt. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!