Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tapasztalt cicások! Szerintete...

Tapasztalt cicások! Szerintetek ki merjem engedni a macskámat estére?

Figyelt kérdés

Pár napja került hozzám, egy szép nagy darab ivartalanitott, 1 éves him cicus. A mai nap kezdte felfedezni a lakást, rögtön sikerült is feltépnie a szunyoghálót, és kiment a kertbe körbenézni, majd kb.10 perc után vissza is jött.

A melegre való tekintettel estére jó lenne nyitva hagyni az ablakot, viszont félek, hogy újra kimegy.

Egyébként 1 éves koráig panel lakásban lakott, majd áprilistól idáig kertes háznál, kint a kertben két kutyával, sose volt beengedve, viszont a kertet egyszer sem hagyta el.

Mit gondoltok, lehet baj belőle, ha este kimenne?



2015. aug. 10. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Még szerintem tartsd bent pár napig, míg megszokja a helyet.
2015. aug. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem is várj 1-2 hetet amíg megszok téged és ha hívod jön.első körben nappal vidd ki és legyél vele
2015. aug. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meg ne enged ki. Elteved, meg meg nem erzi ugy, hogy a ti lakasotok mostmar a helye.
2015. aug. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Még várj egy picit.(kb 3-4 napot),hogy megkja a környezetét,majd ezután menj ki vele te is,játsz vele és KINT csinálj neki,a bejárati ajtóhoz közel,egy ki"fészket"ahol eteted,itatod,tartod a játékait,és ahol aludhat.Így érzi a közelséget,de mégis kint van.



Apropó:A mienk is így van és még egyszer sem szött el,tépett le vmit.

2015. aug. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Jehova77 válasza:
Szerintem még nyugodtan várj még legalább 1 hetet, hiszen a macskák helyhez ragaszkodnak (ahol enni kapnak )és nem a gazdájukhoz.
2015. okt. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!