Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt a macskám, mit csináljak?

Eltűnt a macskám, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon hiányzik :(

Vasarnap keső délután tünt el,azota semmit nem tudok róla.

Volt mikor kint maradt néha éjszaka és reggel haza jött..de már 3 és fél napja nem jött haza..

Nagyon szeretem őt és megakarom találni!!!

SEGITSETEK!!!!!



2015. aug. 12. 13:12
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Hat remelem hogy nem,mondjuk mondtak hogy sok haznal van vad kutya tartva es meg emberre is ra tamad :/ De remelem hogy nem ez miatt.. Es remelem hogy csak csavarog,de haza fog jonni :(
2015. aug. 12. 13:58
 12/20 A kérdező kommentje:

Csak attol felek hogy hogutat kap :/

Meg hogy nem tudd inni ...

Bar mondjuk van tolunk nem messze egy patak .

2015. aug. 12. 13:59
 13/20 anonim válasza:

3-asnak üzenném, hogy egy csicska. A macskáknak elkell mennie néha, nem szabad őket bezárni..

Mikor az én macskám legelsőnek elkóborolt, én is megijedtem de másnap reggelre vissza jött,. De volt hogy több napra el ment, és éppségben hazajött.

Kérdező, estére hagyj nyitva pár ablakot, és tegyél ki kaját neki. Ha éhes lesz, haza fog menni hidd el.

2015. aug. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Hat nagyon remelem hogy haza jon :(

Este korbe nezek a faluba hatha elo jon vagy valami..

De ha valahova elvittek akkor mar n fog vissza jonni,es kitudja el e meg szegeny.. azt se tudja miert lett kidobva .. legalabb azt tudnam hogy jo helyen van e .. nagyon idegesito.

2015. aug. 12. 15:57
 15/20 anonim ***** válasza:
Elütötték vagy mérget evett, esetleg valaki elvitte. Egy macska sem tartózkodik távol sok ideig a háztól, kivéve ha valami történik.
2015. aug. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
NINCS MEG SEHOL NINCS HIABA KERESEM :(((
2015. aug. 12. 21:03
 17/20 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ennek így kellett lennie.

A macskám is mindig eltűnik, kettő is van, mostmár négyen mert előhozta a kiscicákat, de majdnem 1 hónapra eltűnt. Tettem ki neki mindig ételt, ami reggelre mindig elfogyott.


Reménykedjünk benne, hogy jól van.

----------------------------------------

Egy másik sztorit is megakartam veled osztani, remélem ez is tanulságos lesz.

Az egyik hím cicám 3 hétre tűnt el. Nem volt ivartalanítva, fiú cica volt. Mielőtt eltűnt tettem rá nyakörvet, és bilétát. Rögtön másnap estére tűnt el. Gondoltam csavarog meg ilyesmi. Napok teltek el és semmi híre nem volt. Jártam az utcákat. Tudod mi volt végül a szerencsém?


Az idős hölgy fia, aki simogatta a buksiját, meglátta hogy van rajta egy csavaros biléta, amit végül sikerült lecsavarnia és azon rajta volt a telefonszámom és a cica neve.


Felhívtak 3 hét után, hogy megvan a cica, és sajnálatos módon az idős hölgy nem is tudta, hogy abban van a cica gazdáinak elérhetősége. De a cica meglett, és megismert minket. ^^


Az idős hölgy elmondása szerint minden éjjel zajongott az utcájukban, néha hajnalban, és reggel is ott gubbasztott egy bokorban, azt hitték kidobták az útra, és befogadták. S végig lakásban volt.


Ha a fia nem csavarja le véletlenül, vagy veszi észre, a cica mai napig a néninél lenne.


Reménykedjünk, hogy ebben az esetben valaki ugyanezt hihette a cicádra és most is ott dorombol valamelyik idős néni házában. :) ne add fel a reményt. A plakátozás jó ötlet, bolt és buszmegálló környékére ahol az idős nénik szoktak menni. Hátha felismeri a képen lévő cicát.

2015. aug. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Koszonom :)

En sem adom fel,es nagyon remenykedem hogy elokerul es eppsegben :/

De sajnos meg ma sincs rola semmi hir.. mar 6 napja nem lattam.. Legalabb annyit tudnek hogy hol van,vagy el e meg egyaltalan.. de ez hogy semmit nemtudok rola ez nagyon rossz :(

2015. aug. 14. 15:38
 19/20 A kérdező kommentje:

HAZA JOTT A CICAM MA REGGEL !!!!!! :)))))))


Koszonom a valaszokat :)

2015. aug. 16. 15:18
 20/20 anonim válasza:
Szuper :)
2015. aug. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!