Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elvitte a szomszed a macskamat...

Elvitte a szomszed a macskamat, es kidobta valahol mitcsinaljak? Hogy talaljam meg a cicam?

Figyelt kérdés
Biztos vagyok benne hogy elvittek es kidobtak ot valahol.. eddig sosem koborolt el napokra es most 5 napja nem jott haza... HEEEELP hogy kaphatnam vissza? Egesznap siratom ot nagyob hianyzik o volt a legjobb baratom Nosteny cica..

2015. aug. 13. 21:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
93%

Te utolsó, láttál te már macskát? Simán ugrik több mért helyből, nem zavarja a kerítés.


Lehet ilyen elhárító sprayt, ultrahangos cuccot, hálót használni. Egy sima kerítés neki nem akadály.

S ha engem zavarva szomszéd, vagy a gyereke, megfoghatom, s elvihetem?

2015. nov. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Mondom, nem erdekel hogyan, vagy oldja meg, vagy ne tartson allatot. Es igen, ha a szomszed atjon, vagy a gyerekei, az maganlaksertes, es feljelenthetem.
2015. nov. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%
Hát sajnos a macskákat nehéz visszatartani mert szabad álltok és hát azért mert ők tudnak magukra vigyázni és figyelni egyátalán nem hülye állatok. És a szomszédotoknak meg semmi joga a TE macskádat csak úgy kidobni,bántani. És szerintem valószínűleg azért nem találod mert valaki befogadták vagy valahova kivitte ahol tudja hogy még a macska sem talál vissza vagy a legrosszabb esetben elütötték Nem akarlak elkeseríteni de reménykedjünk benne hofy meg lesz
2015. dec. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
dehát a macskákat nem lehet pórázra kötni..nem az ő hibája..
2015. dec. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Én se értem,miért olyan nagy katasztrófa ha néha átszalad másnak a kertjébe. Olyanok mint mondjuk a madarak, azokta se lehet teljesen eltiltani a kertből. Nem lehet,képtelenség őket korlátozni.

Azért ezen kiakadni és ilyet elkövetni nem egészséges. Az ilyen embernek tuti van valami komolyabb mentális, idegrendszeri baja.

El kell zavarni a cicát,és ennyi, de nyilván nem lehet teljesen megszabadulni tőle. Már az is humánusabb lenne, ha jól ráijesztenek,hangosan ráordítanak,és elszalad.ÉS nem hiszem ,hogy akkor odaszokna bármelyik macska.

Ha valaki emiatt elrabolja más macskáját, az kegyetlenség, annak tuti nem volt normális gyerek kora, valamint nem rendelkezik empátiával.Csak sajnálni tudom az ilyen beteg embereket.

2016. jan. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Azért tud ez katasztrófa lenni, mert ha oda kakil, nem örülnek. Ennyi. Vagy ha a karmát a medence falán generálozza (mint most)....

Én sem szeretem, ha idegen macskák járnak nálam és azt sem, ha az enyém más kertjében jár.

Én a szomszédokat mindig biztatom, hogy ha zavarja őket a cica, bátran zavarják el, pár zargatás után nem fog bemenni.

2018. júl. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Kedves macska tulajdonosok!

Tudom hogy régi kérdés, de hátha néhányan elgondolkodnak rajta.

Nem azért kéne nyivákolni, hogy mert a csúnya szomszéd elvitte a macskát, hanem kicsit gondolkodni kéne. Be kéne látni, hogy lehet zavarja a másik embert, hogyha kimegy a kertbe pl.gazolni minden egyes gazcsomóval együtt megfog egy adag macska szart is vagy hogy a tóból kizabálják az összes aranyhalat amit pénzért veszek. Mellesleg ha az én ca.50 köbméteres medencémet lyukasztaná ki, ami mellesleg nem is olcsó lehet hogy még a házadat is rád bontanám, az eszedbe se jut, hogy mit okoz az, ha néhány tíz köbméter víz beömlik az alagsorba... Ha annyira macskát akarsz tartani vagy a lakásban vagy elkerített minden irányból zárt (rácsozott/falazott) helye rakd. És nem mellesleg évek óta próbálom bolhátlanítani a kutyámat, de mivel a szomszédba van vagy 10 bolhás macska akik átjárnak így szinte lehetetlen. Mellesleg nekem is van macskám külön faházban meg elkerített kifutóval, normálisan ápolva. Kurz und gut: ha nem akarod hogy kib*sszanak veled akkor te is legyél tekintettel a másikra. Amúgy is sokszor előfordul hogy elütik vagy bezabálnak valamilyen mérget úgyhogy próbáld meg védett helyre helyezni őket. Az pedig, hogy a szomszéd bántja az állatot az nem normális.

2019. nov. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!