Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet ez? Visszaterhet...

Rágó_Ó kérdése:

Mi lehet ez? Visszaterhet akarmikor ezekszerint ha megserul?

Figyelt kérdés

Tavaly a cica bolhas lett,es kivakarta a nyakat annyira,hogy foltokban eltunt a szor. Kiderult,hogy valamifele NEO betegsege volt (valoszinuleg valami borfertozes cicaknal),a neten viszint nem talaltam rola semmit. Elvittuk a dokijahoz,ket hetig kenegetni kellett neki egy kremmel,es egy piros folyekony anyagot kellett a sebhelyre csopogtetni,ez ido alatt el is mult neki,gyonyoru szepen vissza nott a nyakanal a szore.

Most,hogy kijarkal,sajnos bolhas lett,es szinten ezek a tunetek jelentkeznek nala,viszont errol a betegsegrol semmit sem talalok neten,es egyre csunyabb a nyaka. Sajnos egyenlore ezen a heten dokihoz nem tudom vinni. Valakinek valami otlet,hogyan kezelhetnem addig en magam? Kamilla teas borogatas esetleg? Felek,hohy komolyabb baj lesz :(



2015. aug. 20. 22:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Eleve jó lenne 3 havonta megelőző kezelést alkalmazni bolhák ellen, így azok nem tudnak benne megtelepedni, elszaporodni.

Házi módszer nem nagyon van szerintem. Nem ismerem ezt a betegséget, lehet bolhaallergia is, más is. Addig is kezeld bolha ellen a cicát, és mielőbb vidd dokihoz (hétfőn).

2015. aug. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!