Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS! Nyers disznóhúst adtam a...

SOS! Nyers disznóhúst adtam a macskámnak! Meg fog halni?

Figyelt kérdés
pontosabban anyukám adott neki de nem szabadott volna mert ugye nyers sertéshúst tilos macskáknak adni!3 macskám van,anyukám,kettőnek adott! gyorsan kiszedtem a szájukból de lehet hogy lenyeltek valamennyit!!! mit tegyek?
2015. aug. 22. 11:00
1 2
 1/17 anonim válasza:
9%
Hát ha látsz valami nyomot, például megy a hasuk vagy hasonló, hánynak stb, akkor orvoshoz nemártana vinni!bszoval szerintem állatorvos!!!
2015. aug. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

hát anya nem fogja elvinni ....szarik az egészre....>:(

kinti macsekok szóval nem látom a székletüket :( max ha végignézem a kertet hogy hol van cicakaki :).....

2015. aug. 22. 11:07
 3/17 anonim válasza:
100%
De ha keveset ettek akkor szerointem no problem, mertnugye a macska ragadozo, az elkapott egeret se grillezgeti, de az azért már más dolog
2015. aug. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
55%
Nem lesz semmi bajuk max férgesek lesznek féreghajtó tablettát kell nekik adni vagy ami természetesebb fokhagymát(mondjuk azt nem lesz egyszerű beadni )
2015. aug. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz bajuk. Az enyémek is kaptak már (a kutyának lett szánva de a macskák is ettek belőle) nem lett bajuk.
2015. aug. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
28%
Nálunk uyganez van a kutyával, ha valami olyat evett amit nem szanadna, de nem akarjuk átkutatni a kertet megnézzük a popóját hátha van nyom XD mivel pulibezért látszik a szőrén :)
2015. aug. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz. A boltban kapható hús bevizsgált állományból van.
2015. aug. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek megnyugtattatok :) csak ezért aggódtam:

A sertéshús nyers fogyasztása a kutyák, macskák számára azért különösen veszélyes, mert a felnőtt sertésekben a betegség tünetmentesen is lefolyhat. A vírus emberre veszélytelen, nem okoz megbetegedést.


A megbetegedett kutyákon vagy macskákon 3 és 6 napon belül jelentkeznek a tünetek. A BETEGSÉG SZÁMUKRA HALÁLOS, AZ ÁLLATOK 36-48 ÓRÁN BELÜL ELPUSZTULNAK. Az állatorvos ilyenkor már csak a hátralévő pár órás szenvedéstől tudja megkímélni az állatot.

2015. aug. 22. 11:19
 9/17 anonim ***** válasza:
6%
Én ilyet nem is hallottam, szerintem hülyeség, a kutyám többször kapott már, nem lett tőle baja.
2015. aug. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
nem kell mindenen parázni
2015. aug. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!