Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan dolgozzam fel?

Barbara tóth kérdése:

Hogyan dolgozzam fel?

Figyelt kérdés

Valószinüleg meghalt Nyafi cica

Egyik éjjel kiszökött a házból az ablakon át

Benti macska volt de mindig is érdekelte a természet

Viszont mindig csak max. 5 órát volt kint és akkor is csak a kertben ugrándozott

Viszont Július 21-én reggel már nem találtam és azóta sincs meg

Plakátokat is raktam ki

Végigsétáltam a környéken és hivtam de semmi

Nagyon szerettem Nyafi cicát

hiányzik az egyedi nyávogása dorombolása

és a kicsi teste amikor szomorú voltam mindig magamhoz vettem

Áfonya a társa is hiányolja

nagyon hiányzik



2015. aug. 23. 22:41
 1/7 macdln ***** válasza:

Még ne add fel! Nagymamám mesélte, hogy volt egy fiú cicájuk, aki majdnem egy év távollét után megjelent a konyhájukban (nyitva hagyták az ajtót és bejött), csontsoványan, bolhásan igaz, de legalább visszajött.

Rakd ki a facebook oldaladra, facebookos cicás csoportokba és a jofogas.hu-ra. Szerintem még meglesz a cica! Lehet, hogy v.ki befogadta és gondozza. Minél több helyre rakd ki róla a hirdetésedet, hátha v.ki felismeri.

2015. aug. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
részben igaza van az elsőnek, tedd ki mindenhová hogy eltűnt, keresed stb de kezdj el gyászolni... gondolj bele! ha meghalt és te abban hiszel hogy nem, keresed, kutatod, reménykedsz hogy él, eltelik 1 év és megtalálod a holttestét... jobban fog fájni mint az hogy elkezded gyászolni, halottként tekintesz rá de 1 év után betoppan :) fogadd őszinte részvétem
2015. aug. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ivaros kandúr, akkor még lehet remény.
2015. aug. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 AnonymousHUN válasza:
100%

Velem ugyanez volt és félév után visszajött viszont másnap megis halt valszeg megmérgezték...:( Nagyon szerettem

De beletörődtem.Ha vissza jönne a tiéd akkor én elvinném állatorvoshoz ha valami furát is látsz rajta!

2015. aug. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat

Tegnap lett volna 2 éves

Ivartalanitott lány cica volt

köszönöm a tanácsokat,mindenképpen fogom használni

Már gyászoltam is főleg tegnap

Sajnos a képgalériában hemzsegnek róla a képek ezért mindig elsirom magam

De én ég rengeteg ideg várni fogom

Nagyon sokat segitettetek

Addig is Áfonya cicával fogok játszani

ő is szomorú ő is várja de neki nem tudom megmondani azt hogy lehet hogy meghalt...

2015. aug. 24. 09:21
 6/7 anonim ***** válasza:
a képeket ne töröld le, később jó lesz visszanézni :) van kutyánk is, macskánk is aki már elment (meghalt) és mindig jó visszanézni azokat a képeket amiken rajta vannak, visszahozzák az emléküket pár perc erejéig, hogy milyen kis bohókásak voltak stb... :)
2015. aug. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem dehogy

Semmiképen sem törlöm ki a képeket

Vannak nagyon bohokas vicces ciki édes aranyos képei

2015. aug. 25. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!