Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Minden nem fajtiszta hazimacsk...

Minden nem fajtiszta hazimacskat cirmos fajtaba sorolnak?

Figyelt kérdés
Van egy szep pottyos csikos cirmos cicam es leszolta a szomszedom hogy ez csak egy cirmos nekik meg fekete feher hazimacskajuk van en ugy tudtam az is cirmosnaknszamit mer ovek sem fajtiszta.Elore is koszi a valaszokat

2015. aug. 24. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
a cirmos, az a színe, ami szürke, csíkos.
2015. aug. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Színezet a cirmosság, ahogy az első is írta, attól, hogy egy egyed nem fajtiszta, még nem lesz cirmos.
2015. aug. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Minden macska, ami nem fajtiszta, az valami hibrid...

amire te gondolsz, az a fajta :)

Amugy.

Hivd europai rovidszorunek, ha fajtaba akarod rakni. Ha hosszu a szore, akkor meg hosszuszorunek.

2015. aug. 25. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 macdln ***** válasza:
100%

A szomszédod csak arra gondolt, hogy az ő fekete-fehér házi cicája szerinte szebb, mint a te cirmos mintázatú cicád.

Szerintem minden cica szép. :)

A macska egy faj, ahogy a kutya, a ló, a nyúl is. Tehát minden macska fajtiszta. Amire te gondolsz az a fajtatiszta, nem fajtiszta és a macska, akkor fajtatiszta, ha van törzskönyve.

"en ugy tudtam az is cirmosnakszamit mer ovek sem fajtiszta."

Ezt megmosolyogtam :D

Hogy számítana cirmosnak, ha egyszer fekete-fehér ?

házi cicának számít minden keverék cica, akinek nem fajtatiszták a szülei, nem törzskönyvesek, ő sem fajtatiszta és nincs törzskönyve, mivel már a szüleinek sem volt.

"Minden nem fajtiszta hazimacskat cirmos fajtaba sorolnak ?"

Nem, a házi macskákat a macska fajba sorolják.

Gondolom itt is a fajtatisztára gondoltál. A házi macskák között nincs fajtatiszta. Mivel a szüleik is nagyon nagy valószínűséggel keverékek, nem fajtatiszták, nincs törzskönyvük, így ők sem fajtatiszták és nekik sem lehet törzskönyvük. Ha egy cica szülei fajtatiszták, törzskönyvesek, de a kiscicáknak nem csináltatnak a gazdáik törzskönyvet, akkor a legtöbb ember csak fajtajellegűnek hívja. Ez kutyáknál is így van.

2015. aug. 25. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az állatorvos meghatározása: európai rövidszőrű házimacska és hozzáteszi a színezetét.(volt olyan itt, aki azt hitte, neki különleges fajtája van "eursz", :), mivel nem tudta, hogy így rövíditik)
2015. aug. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!