Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hány macskának kell még...

Hány macskának kell még elpusztulnia ahhoz, hogy mindenki ivartalanítva engedje ki a sajátját?

Figyelt kérdés
2010. márc. 10. 18:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

kandúros! igazad van abban, hogy a te macskáidnak nem lesznek kiscicái, de a te kis tököseid a szomszéd autóját, kukáját, ajtaját, falát hugyozzák le szemrebbenés nélkül.

nekem is van 3 ciccem, mind ki van vágva,de a szomszéd kancik ellen nem tehetek semmit, csak szagolom.

teljes mértékben ivartalanításpárti vagyok.

2010. ápr. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Azért az ivaros kandúrt összeveri a többi ivaros kandúr, veszélybe kerül, amikor mindenen keresztül küzd a nőstényért + megmérgezi, kinyírja, sintérrel elviteti az a gazdi, akinek a nőstény macskájának tucatszor kölyköket gyártott. Ráadásul kölyköket gyártott a kóbor cicáknak is, akiknek emiatt elpusztulnak a kölykei, majd saját maga is. Úgyhogy ivaros kandúrt csak nagyon felelőtlen és másokkal sem törődő gazdi enged ki.
2010. ápr. 13. 13:09
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Az egymással verekedő kandúr macskák gyógyíthatatlan betegségek sorát kaphatják el egymástól. Többek között ezért célszerű ivartalanítani... A büdös pisijüket már nem is említem.
2010. ápr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a nőstények ivartalanítása fontos, hanem a kandúroké is. Az ivartalanítás nem csak a sok, beltenyészetten születendő kiscicák számának csökkentése miatt fontos, hanem azért is, mert nagyon sok betegség a csámborgó, verekedő cicák miatt terjed. A felelősség nem csak a nőstények gazdiajié.

Aki igazi cicatartó és állatbarát, az nem keres kifogásokat az ivartalanítás ellen, hanem érti annak lényegét.

2010. ápr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Idáig én sem tudtam annak fontosságát mit jelent az ivartalanitás!!

De most már igenis tudom és tisztába vagyok a tényekkel!!

Igaz nekem kell azt a 10 000 ft össze rakni a 3000 ft-os zsebpénzeimből de harcolok a cicám ivartalanitásáért...

Ha már az én szép cicám,ennyit csak megadhatok neki...

Most nem én vagyok a fontos hanem a 3 hónapos kiscicám.

A csoki a cukor csak hobby a cica meg egy érző kis állat!!

13L

2010. aug. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi a választ és gratulálok a felelősségteljes gondolkodásodhoz. Sok felnőtt tanulhatna Tőled! Minél több ilyen fiatal lesz, mint Te, annál jobb lesz ez a világ nekünk és az állatoknak is! :-))))
2010. aug. 29. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!