Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti hogy dolgoztátok fel a...

Ti hogy dolgoztátok fel a macskátok halálát?

Figyelt kérdés

Én 31 éves férfiként az utolsó 4 napot végigbőgtem, mert ugyanazon a napon meghalt mindkét másfél hónapos kiscicám, mert gyengén jöttek a világra és az anyjuk elhanyagolta őket. Hetente jártam az állatorvoshoz, injekciót kaptak tejpótlókkal és speciális eledellel etettem őket és úgy nézett ki, hogy szép lassan fel fognak épülni, de

hirtelen összeomlott a szervezetük. Az egyik délelőtt nyávogott a folyosón a helyén akkor halt meg miközben beszéltem hozzá, a másik pedig este 11kor a kezemben... A sírjukat alig bírtam megásni a kertben, mert majdnem összeestem. Most is pityergeg, ahogy ezt leírtam.


2015. aug. 29. 17:01
 1/10 A kérdező kommentje:
És ilyen téren nem vagyok gyenge, falusi vagyok, csirkéket és disznót is szoktuk vágni, az öreg kutyusom is 15 éves korában távozott tőlünk. Őt is megsirattam természetesen, mert nagyon szerettem. Viszont ez most annyira szíven ütött, hogy két kiscica akiket másfél hónapon keresztül pátyolgattam minden egyes nap hirtelen elveszítettem.
2015. aug. 29. 17:04
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Én volt,hogy sírkövet csináltattam az elpusztult macskámnak bánatomban.Volt amelyik meg nyomtalanul eltűnt,azt megsirattam,pedig már 38 vagyok (f).Minél több időt szán egy állatra valaki annál nehezebb elfogadni,hogy nincsen többé.
2015. aug. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Az én macskám már két éve el tűnt és nagyon egyedül éreztem ezután magam mert ő volt az "egyetlen barátom"..és még mindig szomi leszek ha rá gondolok..de ez van. :((

Egyébként nagyon sajnálom a te esetedet is..de próbálj meg kellemes dolgokat/emlékeket felidézni róla hátha jobban leszel..:)

2015. aug. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szerintem pont az hogy ne gondolj rá nézz filmet dolgozz halgass vidüám zenéket stb.

én is ezt csináltam a kutyusomnál:(

14f

2015. aug. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi halotti tortis rendeztünk tüzijátékkal. Mindenkinek nagyon tetszett és eldöntöttük, még sokszor megismételjük.
2015. aug. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
sírtam pár napig,aztán idővel elmúlt a fájdalom
2015. aug. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Szarvaslány válasza:

A Te esetedben azt tudom mondani, hogy gondolj arra, hogy talán így jobb nekik. Sajnálatos dolog, hogy ilyen piciként hunytak el, de gyenge szervezettel talán nagyon nehéz lett volna az életük. Köztudott, hogy az állatok érzékenyebbek bizonyos dolgokra. Talán az anyjuk megérezte, hogy nem elég erősek az életre, ezért hagyta el őket.

Vigasztaljon a tudat, hogy Te minden tőled telhetőt megtettél értük, a többi már nem rajtad múlt. Te az utolsó lélegzetvételükig velük voltál és szeretted őket. Nem muszáj mindig emlékezned rájuk, de hidd el, hálásak Neked, hogy megkönnyítetted a lelküket.

Remélem, sikerül túllépned a fájdalmadon!

2015. aug. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy perzsa cicám, hároméves korában hagyott itt bennünket. Furdal a lelkiismeret, mert túl későn vettük észre, hogy bolhás lett. Megkapta a kezelést, de azután csak aludt, folyton gyengült. Amikor összeesett, 10 percenbelül el is pusztult, már nem volt idő elvinni állatorvoshoz. Nagyon megsirattam, és már több, mint 1 éve gyújtogatom a virtuális gyertyákat érte a www.gyertyagyújtás.hu oldalon.
2015. aug. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én idegösszeomlást kaptam. Nem "csak" a halála, hanem a hiábavaló, idegőrlő kezelési próbálkozások miatt. Napokig sírtam. Nem bírtam cica nélkül, mert egyedül élek, és hazajönni az üres lakásba, rémes volt. Egy hét után már volt új cicám, ő nagyon sokat segített feldolgozni az előző halálát..
2015. aug. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 egy naaagy fan válasza:

Nálunk rengeteg (jelenleg 10) macska van, úgyhogy a kiscicák halálát már fel se veszem. De ha az én macskám halna meg...

Egy napig sírtam amikor meghalt a halam. Elég durván gyászolnám az én picikémet! <3

13/L

2015. aug. 31. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!