Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nektek is trollkodik a macskátok?

Nektek is trollkodik a macskátok?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, imádom a macskákat, de állandóan trollkodnak. Érdekel, hogy másoké is. Például lelöki a poharat az asztalról, állandóan odapukizik az orrom alá, anyám cserepes virágot tett az ablakba, hát az még aznap leesett, ha 2 percre kimegyek a szobából és a tabletem az ágyon marad, akkor mire megyek vissza rajta fekszik, vagy éppen a könyveimet nézi ki magának, vagy ha olvasok akkor odajön, hogy ne lássam a könyvet, ha írok kapkodja a tollat stb. A tiétek is ilyen? Ugye, hogy nem lehet rájuk haragudni?

2015. febr. 2. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
A miénk nem. Az elején lelökött egy pár dolgot, szerencsére semmi törékenyt, akkor az csörömpölt, attól nagyon megijedt, azóta viszonylag vigyáz. De sok mindent elrakunk azért, hogy véletlenül se tudjon lelökni olyasmit, amit féltünk.
2015. febr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Enyém is :) De nem mindig, csak néha bekattan.
2015. febr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a te dárga cicádban egy garfield veszett el :D egyébként a macskák 'jó' szokása az ilyen. Én mindig a tankönyvemen találom, és amikor írok, megrágja a tollam. A kutyákat gyakran 'szivatja'. Hát olyan cukik! És mindig az asztalon mászkál, és bemászik a kenyértartóba, felfalja a kenyeret, IMÁDOM D: sajnos a macskák nem túl taníthatók
2015. febr. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Amúgy tényleg iszonyatos agy trollok... Mindig az kell neki amit én épp használok ha valami kaját az asztalomon hagyok a SZOBÁMBAN ő meg a NAPPALIBAN van a kanapén alszik komolyan nekik erre saját érzékük van kimegyek a szobából mire vissza megyek már nincs ott... Pfffú néha idegesítőek...
2015. febr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, meg volt olyan, hogy elfordultam erre meg levette a kaját az asztalról, vagy amikor ültem a teraszon kiütötte a kezemből a kaját.
2015. febr. 2. 21:15
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon édes cicád lehet, aki sokat foglalkozik a gazdijával!

Egyébként ha vmit valóban nem szabad, arról szokasd csak le. Tapssal? Vízspricceléssel? Mindkettőt utálja a macska. Ha ez jön a laptopinzultálás után pld, pár alkalom után nem akarja majd ezt a következményt.

2015. febr. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon szeretem, mindenhová követ, még fürödni is. Van, hogy felmászik az asztalra, olyankor csettintgetek neki és tudja, hogy le kell mennie.
2015. febr. 4. 16:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor te is rájöttél. Ha nála a csettintés beválik, akkor tedd azt. Ez jó. Mindesetre jobb, mintha nyakonvágnád:)Gondolom, nem olyan vagy. A csattanó zaj jobb belátásra téríti ezek szerint. Csettintés a kis ballépésért,próbáld ki a tapsot a nagy "szemétkedésért" :). Biztos okos, és 3 alkalom le is szoktatja a netezésről pld. (Bár, ha nem vagy otthon isten tudja mit tesz????!!!)Biztosan lánycica. (?)
2015. febr. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!