Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a kiscicával ha...

Mit csináljak a kiscicával ha szopizni akar?

Figyelt kérdés

Pár napja szegődött hozzám. Nem tudom mennyi idős de méretéből ítélve 6-8 hetes lehet. Eszik rendesen, jó kedélyű, sokat játszik.

Időnként viszont rájön a szopizhatnék, képes percekig a szívogatni a ruhámat. Jobb híján adok neki ilyenkor egy kis vizezeztt 1,5%-os tejet (figyeltem, nem hatja meg).

Ezen kívül mit tudnék tenni? Hogy tudnám erről leszoktatni?


2015. aug. 31. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tejet nem kell neki adni. Nem azért szopizik, mert tejet inna, hanem mert anyahiánya van és most téged tekint az anyjának. Ha nem muszáj, nem feltétlenül kell leszoktatni. Vannak cicák, akik egész életükben szeretnek szopizni. Ha zavar, akkor meg ne engedd, vedd a ruhád a szájából.
2015. aug. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Babuzsgasd es szeresd. A mi cicank mar 6 eve szopizik a ruhainkbol. Mar van egy csomo cicaszoptato puloverem 😊
2015. aug. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én cicám is szopizik minden este, a takarót szokta, mert arra szoktattuk át. Nem lehet vele mit csinálni. Az én cicám több mint 1 éves már.
2015. aug. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sok cica csinálja akár felnőtt korában is:

[link]

2015. aug. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igazán nem zavar, csak sajnálom őt mert tudom hogy még az anyja helyett lenne a helye. Olyan hevesen szopizna, nem csak nincs mit. Olyankör jön rá ha bújás közben a hónom aljához téved, vagy becsusszan a combomhoz, tehát ha olyasmi helyet érzékel ami hasonlít a mamacicához (már nem szőrösség tekintetében :) ). Olyankor teljesen beindúl.
2015. aug. 31. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!