Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kiscicám nem akar alomra...

A kiscicám nem akar alomra szokni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 hónapos, ès 4 napja van nálunk. Sokat olvastam a tèmában, mindent kipróbáltam (odaraktam amikor kakilnia kellett, bele is kakilt, de aztán semmi) óránkènt odaviszem, hogy hátha produkál valamit, de nem. Mit tehetnèk mèg? Nem szeretnèm ha megszokná, hogy takarítok utána.

2015. júl. 19. 22:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hova kakil/pisil egyébként?

Sok minden lehet az oka, hogy nem megy az alomra.

Pl. számára nem jó helyen van az alom. Próbáld nyugis, félreeső helyre tenni. Ha már kialakult egy hely, ahova elvonul piszkítani, akkor tedd oda az almot.

Az alom mindig legyen tiszta.

Óránként nem kell odavinni, ha egyszer rászokik, akkor menni fog neki.

2015. júl. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Általában az ágyam alá kakil, pisilni meg ahol èpp kedve van. Akkor esetleg rakjam be az almot az ágyam alá? Hátha :) köszönöm a választ
2015. júl. 20. 10:10
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen almot használsz. Én szilikást vettem, mikor hozzánk került a kiscica, az istennek nem ment bele. Kicseréltem a zeolitosra, azt rögtön használta. Egyébként azokat a helyeket, ahova odapiszkít, ecettel töröld fel, még véletlenül sem Domestossal vagy hasonlóval. Kicsit legyél türelmes vele, bár tudom, elég bosszantó a helyzet.
2015. júl. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom mlyen, sima egyszerű macskaalom, semmi extra. Az ecetes dolgot kipróbálom, köszönöm :))
2015. júl. 20. 10:29
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Belenyomod az orrát a szrba ahol nem kéne piszkitania. Megtanulja, hogy oda nem szabad...
2015. júl. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
OFF: 5.-nek: ezt a módszert a primitív emberek használják. Gondolom, te is úgy szoktál bilire anno, hogy anyád belenyomta az orrod a pelenkába.ON
2015. júl. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Oke, h oda nem szabad, de van meg ezer masik hely, ahova azt gondolja szabad :D de azèrt köszönöm
2015. júl. 20. 22:10
 8/13 A kérdező kommentje:
Sajnos meg mindig remènytelennek tűnik a helyzet :( belemegy ugyan az alomba, de inkább csak játszik benne
2015. júl. 21. 16:14
 9/13 Hanga123 válasza:
Vizezd be a macskaalmot és egy kisebb darabot és tedd a többi közé. Hátha. De nem tudom.
2015. júl. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az alomba tegyél bele egy darab kakit, pisis rongydarabot, hogy érezze a szagát.

Kipróbálhatsz másfajta almot is. Hátha...

2015. júl. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!