Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiengedhetem már őket?

Kiengedhetem már őket?

Figyelt kérdés

Négy napja kaptunk kettő kiscicát. Az egyik szobatiszta, a másikat viszont egyszerűen hiába próbálom az alomra szoktatni.

Első emeleti lakásban élünk egy nagyon nyugodt környéken. Szerintetek holnap levihetem őket kicsit? Néha kaparják az ajtót, kéretőznének ki, de aggódom. Viszont a folyamatos takarítás is terhes, örülnék ha kint el tudná végezni többségében a dolgát. Hogyan szoktassam rá őket arra, hogy többet legyenek kint napközben?



2015. szept. 1. 14:18
 1/2 anonim válasza:
mennyi idősek?
2015. szept. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nem tudtam, hogy ezt macskákkal is meg lehet csinálni. Hogy akkor kakáljon meg pisiljen, mikor leviszed. Pórázon sétáltatást már láttam, de még az is ritkaságszámba megy.

Egyelőre szkeptikus vagyok az üggyel kapcsolatban, de ha működik, akkor szuper.

Viszont felhívnám a figyelmed arra, hogy ha leviszed, akkor figyelj oda, hogy ne fussatok össze véletlenül kóbor/póráz nélküli kutyákkal.

Esetleg erkélyetek, ha van, fel lehetne szerelni macskahálót, hogy ki ne essenek, és ott szabad levegőn lehetnének.

Nem tudom máshogy elképzelni a kijárós macskát az első emeleten...

Ha mégis az alomtálca használata mellett kötnétek ki, akkor javaslom a szilikátos macskaalmot, ebből a pisit nem kell kiszedni, csak a kakit. Nem büdösödik bele a pisi, nyilván a kakinak van szaga. De ez jelentősen lecsökkenti az alomtakarítási időt.

2015. szept. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!