Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem tudom sehogy kiírtani a...

Nem tudom sehogy kiírtani a bolhákat a macskából. Van valami hatásos szer ami tényleg használ?

Figyelt kérdés
Mindent próbáltam már. Bolhairtó spray, samponnal fürdetés többször is, nyakörv (már többet is kipróbáltam), de egyszerűen semmi nem használ. :( Tudtok ajánlani vmi hatásos szert, vagy esetleg vigyem el állatorvoshoz? Cicának se jó.. meg nekünk se. Szoba cica de nappal kiszoktam néha engedni.
2015. szept. 2. 22:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben tenyleg jo megoldas lehet az allatorvoshoz elvinni, ott tudnak adni csak receptre kaphato keszitmenyeket is.

Nalunk a stronghold cat spot on volt az, ami tenyleg mukodott - miutan mi is mindent kiprobaltunk, es semmi sem segitett.

2015. szept. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Vicuska87 ***** válasza:
43%
Bármilyen spot on és az egész lakás lefújása (szőnyegek, ágy, macskaágy, kaparó, függöny) minden minden lefújása biokill-lel!
2015. szept. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Túl nagy választék nem volt a boltba. Egy fypryst nevű rácsepegtetőt vettem neki. Holnap jön a lakás kitakarítása. Majd meglátjuk ez báválik-e. Ha nem akkor megyünk az állatorvoshoz.
2015. szept. 3. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!