Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért kezdett el jelölgetni...

Miért kezdett el jelölgetni egy 4 éve ivartalanított macska?

Figyelt kérdés

5 éves, 4 éve ivartalanított exkandúr, kijárós, de leginkább bent van a lakásban.

Valamiért kiszúrta a fürdőszobát, a mosdó alá vizel folyamatosan. Az alomtálcája tiszta, enni is rendesen kap, nincs rossz sorsa, nem tudom mi történhetett egy nyár alatt.



2015. szept. 5. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszer valami miatt odament, most meg már érzi ott a szagot, azért jár oda folyamatosan. A helyedben átmenetileg bepakolnám a mosdó alá az alomtálcát, amíg visszaszokik bele.
2015. szept. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az enyes is ivartalanított kanur rs ugyan ugy jelöl.
2015. szept. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mindig lefertőtlenítem a terültet, a tisztítószer is elég szúrós szagú ami jó esetben elriasztaná onnan.

Nem tudom mit érezhet, de az előbb is a mosógép oldalát sikáltam le a pisitől.

2015. szept. 5. 13:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen tisztítószert használsz, ami szúrós szagú? Van benne ammónia? Nézd meg, ugyanis az épp hogy odavonzza a macskát, hiszen a vizeletük is ammónia szagú..
2015. szept. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ammóniás, de nem marad ott a szag a végsőkig, meg akkor mindenhová jelölgetne.

Ha bezárom a fürdőt, akkor az ajtót kapja el, szóval esélytelen, nem tudom mi ütött belé. Az alomtálcát nem szívesen vinném be, mivel nagy méterű, a fürdő meg nagyon kicsi, bukdácsolnánk benne.

2015. szept. 5. 18:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Normálisan vizel? Nem aprókat csepegtetve sűrűn, vagy épp nem gyanúsan nagy mennyiséget? Nem látsz esetleg vércseppeket? Nem szokott közben felsírni?

Nem történt valami változás a lakásban, a családban?

Egy orvos ezeket kérdezné.

2015. szept. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Normális mennyiséget vizel minden probléma nélkül. Változások sem történtek idehaza, max annyi, hogy kitavaszodott, mert azóta csinálja.
2015. szept. 6. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!