Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti milyen trükkökre tanítottát...

Ti milyen trükkökre tanítottátok meg a MACSKÁTOKAT?

Figyelt kérdés
Én eddig a pacsira és most tanítom az ülésre! :)

2015. szept. 10. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
az én kutyámat megtanítottam arra hogy ha aztat mondom hogy "hopp" akkor megöleljen *-*
2015. szept. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hogy ha leülök, akkor azonnal az ölembe ugorjon. A kínos az, hogy akkor is az ölemben van ha a cipőmet húzom fel.

Azt is hogy ha elé teszek egy dobozt, vagy táskát, vagy szatyrot, akkor belemászik. Kb, abból indult ki, amit Maru-tól láttam a youtube-on. :D

2015. szept. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Apportírozás (vissza hozza az egeret, ha eldobom neki)

Puszit ad a nózijával, ha kérem és van kedve :"D

Ülni tud kérésre


2 éves keverék lány cica

2015. szept. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ja meg fogócskázik velünk :)

elfut, kergetem, utána én futok előle, odaér és megsimogatom, akkor dörgölőzik és eldobja magát a lábamhoz :D

2015. szept. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A lábamhoz teszem, átkulcsolom előtte a kezem és átugorja. Elejébe csak akkor csinálta amikor az orra előtt volt a kezem, de már átugrik több mint fél méter magasan is.

Alkalmanként kétszer háromszor megcsinálja utána otthagy.

Nem szoktam erőltetni.

2015. szept. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmilyenre, nem azért fogadtam, be, hogy bohócot csináljak belőle. Az alapszabályokon kívül azt csinál, amit akar. Ennek ellenére okos, sok mindent megért, abszolút alkalmazkodó, hálás kis szeretetbomba. Nekem ez a fontos.
2015. szept. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én sem csinálok bohócot a cicámból, de azért megtanítom az alap dolgokra :) A pacsi nem alap, tudom, de azt 10 perc alatt megtanulta! Én csak az ülésre és a gyerére szeretném megtanítani, okos,de makacs is :)
2015. szept. 12. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!