Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért iszik ilyen tényleg...

Miért iszik ilyen tényleg rengetegnek számító vizet a 3 hónapos cicám?

Figyelt kérdés

amióta elhoztuk hozzánk azóta mindig sok vizet ivott, pedig azt olvastuk hogy a macskák csak kevés vizet isznak, a miénk pedig ennyi idős létére a nyakamat rátenném hogy több mint fél litert megiszik egy nap.


a kedve az normálisnak tűnő, nagyon eleven,egyéb fájdalomra utaló jeleket nem látunk nála, úgymond semmi érdekeset, csak azt hogy őrzi a vizet és rengeteget megiszik belőle...

Mi lehet a baja?



2015. szept. 13. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a polidipszia nevű hormonbetegségben szenved.
2015. szept. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Embernél cukorbetegség jele, a cica is lehet az. Mindenképpen vizsgáltasd ki.
2015. szept. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Volt kutyaoltás a faluban, kérdeztük az állatorvost, de ő azt mondta hogy nem gyanakszik semilyen betegségre, de labor kéne hogy többet tudjon mondani.. Bár azthittem hogy egy orvos többet tud hozzászólni, hogy mennyire ajánlott ilyesmi. Amit ti írtok, az mennyire veszélyes rá nézve?
2015. szept. 13. 12:10
 4/5 anonim ***** válasza:

A sok vízivást okozhatja cukorbetegség, vagy veseprobléma.

Egy vérkép mindenképp ajánlott.

2015. szept. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen sajnos csak a vérképből fogod megtudni, ami pénzbe kerül, de segítenél vele szegény cicusnak, és figyelj oda akkor, ha már így van,hogy mindig legyen vize, mert igényli valami miatt. Az enyémnek vesebaja lett a száraz táptól, én is kivizsgáltattam, meggyógyult már hála.
2015. szept. 14. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!