Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nézhet ki egy 20 év körüli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nézhet ki egy 20 év körüli srác olyan jól és olyan felnőttesen-férfiasan, hogy a 25-30-35-40-es nők közül is rengetegnek bejön?

Figyelt kérdés

Nagyon izmos test (ex-vízilabdás), kopasz, napbarnított bőr, jóképű arc, kb. 180 cm magas. Nagyon közvetlen, vicces stílusú, szabad életet élőm, szinte mindenkivel jóban tud lenni és megérteti magát az emberekkel.


Azt mondta az életben már esélyesen több mint 100 nővel szexelt és ezeknek a harmada volt nála idősebb, nem csak 1-2 évvel. A Balatonnál mikor vízimentősködött csinálta hármasban két ott nyaraló 40-es nővel is. Járogatott más városokba 25-30 éves "barátnőihez", akikkel tartós szexkapcsolata volt. 49 éves egykori olimpikon, nagyon jól karbantartott testű nővel is volt. A leghamarabb amikor egy csajt felszedett szexre az a köszönéstől számítva 3 perc volt, egy 25 körüli részeg orosz turista csaj képében egy szállodában. Ez csak pár sztori az említésre méltóbbak közül. Most konkrétan 22 éves a srác. Egy közeli ismerősöm, volt osztálytársam az.


2015. szept. 4. 18:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem kell férfiasan kinézni ahhoz, hogy öreg nőket fektess le, sőt, a babapofi talán még kelendőbb a köreikben.


Tartós kapcsolata viszont addig tuti nem lesz, amíg nem képes az afférjait úriember módjára, diszkréten kezelni a büszkeségtől dagadó mellétől, vagyis amíg a szexuális életének kiteregetését szükségesnek érzi holmi bizonyítási vágyból.

2015. szept. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én ilyen alacsony vizilabdást még nem láttam.


Egyébként miért ne nézhetne?

2015. szept. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hopp, az első az átlagtól jóval érthetőbben, lényegretörőbben fogalmazta meg, hogy mi is a válasz erre a kérdésre.

Valóban így van.

Én el tudom képzelni, hogy haverod ezt meg tudta csinálni, mert nekem is volt bőven részem a jóban.

2015. szept. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

1: Oké, de azért egy 25 vagy 30 éves nőt még nem neveznék öregnek és 20 évesen azért kell valami nagyon, hogy nálad 5-10 évvel idősebbekkel szexelj rendszeresen.

Ja és nem érdeklődik a komoly kapcsolatok iránt. Ez nem szempont neki.


2: 180-185, meg nem mondom pontosan most.


De kösz minden eddigi választ, hasznosak voltak.

2015. szept. 4. 18:36
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem kell nagy dolgokra gondolni, jól leírta az első, ahogy már írtam.

Ha képes vagy férfiként viselkedni akkor 20 évesen is simán lehet 100 30 éves nőd, több, mint annak a 30 éves fószernak, aki olyan hülye, mint a segg.

2015. szept. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem a mennyiség számít, hanem a minőség. És csak hátránya származik abból, hogy válogatás nélkül végigszexeli az életét, mégpedig az, hogy később sem fogja senki komolyan venni, sőt, én abban sem igazán bíznék, hogy még nem kapott el semmilyen nemi betegséget.
2015. szept. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én általában veszettül ágálok a fiatal pasikkal való kapcsolat ellen, de egy ex-vízilabdás...(várjunk csak, húszévesen már ex? Akkor nem sokat játszott)

szóval az jól néz ki. Mondjuk egy 26-28 éves már jöhetne.....

A baj ott kezdődik hogy nekem szex kapcsolathoz is ismerős kéne, vagy olyan akit annyira érdeklek valamiért hogy beleáldoz időt. Az ilyen adoniszok meg nem fognak a magam fajta kis nőkkel türelmet igénylő kapcsolatot kiépíteni. Tehát nem. Inkább maradok a korban hozzám illő/idősebb pasiknál aki mellett valóban el tudom engedni magam és önmagam lehetek, nem kell valami ostoba milf szerepben feszengenem.


N 38

2015. szept. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem érted a kérdést,szerinted egy 20 éves pasi néz ki jobban,vagy egy 30 feletti?
2015. szept. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Illetve nem értem.
2015. szept. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

7: 12-18 éves korában játszott hivatásosként, de megunta. A teste viszont megmaradt olyan, amilyennek ott kiformálódott és azóta is tartja azt.


8-9:

Egyrészt önmagához képest egy férfi inkább 30 évesen néz ki jobban, nem 20 évesen.

Viszont miért ne lehetne egy férfi olyan jóképű, izmos, stb. már 20 évesen, hogy ezerszer jobban néz ki a legtöbb 30 éves férfinál is?

2015. szept. 4. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!