Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Purina One és Cat Chow tápokró...

Purina One és Cat Chow tápokról vélemény?

Figyelt kérdés

Jelenleg ezeket eszi, és nagyon szereti is. (Whiskast és társait jóóóó messze kerüljük!)


Szerintetek jók ezek a tápok? Mit gondoltok? Maradhatnak, vagy érdemesebb lenne még most valami magasabb minőségű tápra szoktatnunk?



2015. szept. 16. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Közép kategóriás táp mindkettő.

Négy macskám van (és rengeteg ideiglenes is megfordul nálam), tehát tudtam "kisérletezni", hogy mi a legjobb.

Amelyik macska a tápon kívül eszik normális ételt is (pl. vörös hús, belsőségek) azoknak szerintem elég egy közép kategóriás táp. Amelyik csak tápon él (nálam van aki nem hajlandó mást enni) annak jobb minőséget vennék. Nagyon látványos nálunk, hogy mikor eszik a macskám RC-t vagy közép kategóriás tápot (mikor a gagyibbat kapja jobban hullik a szőre), a többi macskám szép szuper prémium táp nélkül is.

2015. szept. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Amióta kijött az allergiája a macskámnak, azóta csak tartósítószermentes tápot adok neki. Inkább olyat ajánlanék neked is, mert nem tesz jót nekik hosszú távon.

Előtte én is Purina One-nal etettem.

2015. szept. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Eddig Cat Chow-val etettünk. Kisboltból vettük, kilónként. Aztán most annyira megemelték az árát, hogy inkább váltottunk. Úgyhogy lassan egy hónapja Premiere-t esznek (4 kg, 4500Ft, Fressnapf). Kevesebb kell belőle, mint a Cat Chow-ból és nem is volt hiszti a (keverve, folyamatosan) csökkentett adag miatt. Olyan hű de nagy változást nem láttam eddig a macskákon a tápváltás óta, de az tény, hogy a kandúrom dorombolva eszi a tápot, a válogatós leánykám is egy szó nélkül megette szóval annyira rossz nem lehet :) Nekem meg már csak azért is szimpatikusabb, mert gabonamentes és "állati származék" sincs benne.
2015. szept. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A kutyusunk Premier tápot eszik! :D

Akkor lehet, hogy érdemesebb lenne a cicánkat is azzal etetni? :)

2015. szept. 16. 14:28
 5/8 A kérdező kommentje:
De ezek szerint azért akkor nem olyan vészesek ezek a tápok se. :) Legalább is nem voltatok rossz véleménnyel róluk. Olyan erős középkategóriás mindkettő, ha jól értettem. :)
2015. szept. 16. 14:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy csak lakásban tartott perzsám van, ezért nagyon fontos volt, hogy jó tápot találjak neki. Végigpróbáltam a közép kategóriás tápoktól a prémiumokig elég sokfélét. A Purina One és a Cat Chow sajnos nekünk nem jött be, mert bár az áruk vonzó volt, a macska ürülékének bűze nem. Ha azonnal nem tisztítottam almot, vagy ha nem voltunk otthon ürítéskor hazaérve nagy bűz keringett az egész házban. A RC volt az, amitől ilyen problémáink soha nem voltak, ám annak az összetétele is hagy kívánnivalót maga után. Váltottam már lassan egy éve a Britre, és teljesen meg vagyok vele elégedve!
2015. szept. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bio-Plan, Premiere, ezek elég jók, ha nem a csúcskategóriásakat vennéd.
2015. szept. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Purina One Sensitive nagyon megteszi. Cicám 3 éves kora óta eszi és azóta sem unta meg.Ez érzékeny gyomrú kifinomult ízlésű macskák számára készült. Nekünk nagyon bevált!A DM-ben, a Fressnapfban lehet őket elérni 1390 Ft.-ért. Nagyon ajánlom!!!!
2015. szept. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!