Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Más macskáját se zavarja a...

Más macskáját se zavarja a hangos zaj?

Figyelt kérdés
Hangos zene mellett is alszik ugyan úgy, vagy ha fúrok valamit ott mászkál a közelben, nem szalad el.

2015. szept. 16. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
probald ki, nem suket-e?
2015. szept. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én macskámat sem zavarja és nem süket. Ha nevén szólítom már szalad felém.
2015. szept. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én egyik cicám a porszívótól sem fél, ha alszik a szőnyegen nem megy el, még akkor sem ha finoman bökdösöm a porszívó fejével.

Egy másik meg szinte mindentől fosik, már akkor is elbújik, ha a kapuból felrohanok a szobába, mert ott felejtettem valamit, a többi pedig alszik, fel sem néz.

Ők is egyéniségek. :3

2015. szept. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
elso valaszolo vagyok:) egyetertek az elottem szolokkal is, volt olyan cicam, aki gitarerositon mukodes kozben huzta a lobort, es szerintem meg elvezte is, hogy rezeg alatta a cucc, illetve olyan is, aki kiult az ablakba a leghangosabb tuzijatek idejen, es orizte a -velt- territoriumat. de tovabbra is tartom, hogy elkepzzelheto a suketseg is, foleg fajmacskaknal. ha kek a szeme, kulonosen legyel erre figyelemmel. ha nem suket, akkor van egy bator macskad :)
2015. szept. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy süket, de azért ellenőrizheted. Hívjad a nevén, hogy hallja-e vagy a háta mögött tapsolj neki...

De tényleg minden macska más. :) Lehet megszokta a fúró hangját és a zene sem zavarja. Az én egyik macskám pl. imádja a zongora zenét. Amiben van zongora vagy a hegedű hangját is szereti :) De a porszívót azt utálja ja és ami vicces, hogy egyenesen gyűlöli a szomszéd nénink hangját XD

2015. szept. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ja meg a masik, elkepzelheto, hogy hiaba hivod a neven, okelme epp ugy dontott, hogy pont leszarja :) szoval ha nem reagal, meg az sem jelent semmit :P
2015. szept. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha biztonsagban erzi magat, minek foglalkozzon a hangos zajjal? Te sem steszelsz ra, akkor minek streszeljen o? Biztos benne, ha veszelyes lenne, akkor vagy segitenel neki ellene, vagy futnal. :)
2015. szept. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért megmutathatnád orvosnak, hogy nincs-e baj a hallásával.

Az enyémet a zene nem zavarja, egyedül a hirtelen hangos zajra kapja fel a fejét, vagy fut el.

Porszívótól nem fél, de azért elvonul inkább máshova.

2015. szept. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem süket, a hirtelen zajoktól tényleg megijed, a folyamatost lehet hamar megszokja és nem foglakozik utána vele.
2015. szept. 19. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!