Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Gond van a 19éves cicámmal!?

Gond van a 19éves cicámmal!?

Figyelt kérdés

Van egy 19éves nőstény macskám. Jól tartja még magát, szóval ilyen gondok nincsenek. Ma délutántól egész nap hány, f_sik. Feltételezem, hogy nagyon bezabálhatott.

Mivel lehetne egy picikét megindítani a gyomrát?

Esetleg "sima" tej? Még kakilni sem tud rendesen. :S

Valaki segítsen! Attól félek, hogy nem éli meg így a holnapot! :S


2010. márc. 13. 17:50
 1/8 anonim válasza:

A sima tej szerintem segit(az én macskámnál mindiv bevállik.De ha tényleg ugylátod hogy nagy a baj én elvinném állatorvoshoz,de ha nincs a közeledben már nyitva ilyenkor szombaton akkor talán még a gyogyszertárat tudom elképelni!

Remélem semmi nagy baja nem lesz!

2010. márc. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A 19 éves macskának nagyjából csak gondjai vannak. És én nem értem, hogy ha f.sik, akkor miért indítanád meg a gyomrát...

De ha ez szíved vágya,akkor embereknek való hashajtót (csak egy fél, vagy negyed tablettát) keverj el a kajájában, vizében.

De szerintem semmi szükség rá, így is elég ramatyul lehet, és hát végülis nincs szorulása... egy 19 éves cicának csak az életét keseríted ezzel.

Vagy csak nem írtál le minden körülményt?

2010. márc. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valószínű bélcsavarodása van vagy egyéb súlyos bél gond azonnal vidd orvoshoz nehogy hashajtót adj neki! egy ilyen öregcica hamar elpusztulhat olyan mint egy száz éves öreg. az enyém 18, és 15 évesek.
2010. márc. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most döntsd már el, hogy hasmenése van vagy nem tud kakilni. Mert ha megy a hasa te meg tejet adsz neki... 19évesen szerintem már kivívott magának annyi tiszteletet, hogy orvoshoz vidd, ne kisérletezz rajta. Lehet csak valami diétás tápot ad neki az orvos aztán kész.
2010. márc. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Van amikor hirtelen megindul, van amikor meg azért nyávog, mert nem megy neki a dolog. Most kezdte el délután, tegnap még kutya baja se volt. Itattam vele egy kis tejet (víz nélkül), és most megnyugodott. Ha holnap is baj lesz vele, akkor korán reggel irány a doki.
2010. márc. 13. 18:11
 6/8 anonim ***** válasza:

Második vagyok, szerintem nem azért nyávog, mert nem tud kakilni, hanem azért, mert a hasmenés mindenféle fájdalmat okoz (ha nagyon durva, akkor az embernél is így van). És úgy általánosságban nem érezheti magát valami fényesen. Ne traktáld semmivel, ha nem kéri, de víz legyen előtte, aztán vidd el dokihoz mindenképp.

Egyébként nagyon szép kora van! 19 év az nem semmi! remélem, nincs semmi komolyabb baja. Jobbulást neki!

2010. márc. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne adj neki hashajtót, mert kiszáradhat. Diétáztasd és itasd vízzel, ne tejjel. És doki, ha nem javul.
2010. márc. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy van a cica?
2010. márc. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!