Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ide szoktak a szomszéd kiscicá...

Ide szoktak a szomszéd kiscicái! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A szomszédok a házukat csak nyaralónak használják, hétvégente általában van itt valaki. Viszont itt hagytak kettő pár hetes kis macskát. Első alkalommal átjött egy néni, adott cicakonzervet, hogy pár napig etessük már meg őket, amíg nem jön a tulajdonos, mert a néni csak valami vendég volt.

Jött a tulajdonos az meg persze itt hagyta étlen-szomjan a kiscicákat, én meg párszor átmentem, adtam nekik enni, erre most már itt vannak az ajtóban.

Mit csináljunk velük? A szomszéddal is kéne beszélni, ugye?


2015. szept. 30. 08:47
 1/7 anonim ***** válasza:

nem szeretnéd őket megtartani?

szerintem beszélj a szomszéddal,hogy nem tudod hogy gondolta,hogy mindig egész hétre itt hagyják a macskákat? minden nap kell etetni őket,a kicsiket többször naponta..ez nem hüllő hogy hetente etesd..

ha nem tudják gondját viselni akkor keressenek nekik gazdit..

mert ez sztem állatkínzás,egész hétre magára hagyni a pár hetes macskákat..

2015. szept. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egyátalán ki az a hülye aki a nyaralójába visz állatot?és utána hazamegy élni az életét.. sztem csak meg akartak szabadulni a macskától..más ötletem nincs
2015. szept. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hogy néznek ki?

Helyileg hol vannak?

Én pont keresek egy kiscicát, én budapesti vagyok.

2015. szept. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
keress nekik gazdit, a szomszednak meg mondd azt, hogy elutotte oket egy auto
2015. szept. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Volt egy nagy macskájuk, az vad volt, meg se lehetett simítani, az ő kölykei, csak időközben elpusztult.

Kettő teljesen fekete kiscica a Balatonfelvidéken, Budapesttől picit messze van..

Én szívem szerint megtartanám őket, de a család többi tagja nagyon ellenzi, úgyhogy ez nem opció.

2015. szept. 30. 23:14
 6/7 anonim ***** válasza:
cukik lehetnek :) keszits roluk elonyos kepeket, es hirdesd oket macskas csoportokban fb-n, meg minden lehetseges helyen, biztosan lesz gazdijuk, felteve, ha szelidek es lehet oket simizni. a szomszedot pedig beszeld le a tovabbi macskatartasrol, hiszen teljesen alkalmatlan ra.
2015. okt. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
OFF: egy ismerősömmel jól összekaptam hasonló téma kapcsán. Ő is odaszoktatott a hétvégi házukhoz egy cicát, nyáron etette. ősszel kérdeztem tőle, mi van a cicával? "Hát mi lenne, elvan az, majd egerészik." Hogy télen mi lesz, arra nem válaszolt. Pofán tudtam volna vágni. ON
2015. okt. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!