Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek hogyan hozzuk...

Szerintetek hogyan hozzuk haza a cicánk kölykeit?

Figyelt kérdés

A cicákról annyit, hogy a szomszéd nénié volt, aki elhunyt pár hónapja.

A férje nem nagyon foglalkozott az állatokkal, a cica átszokott hozzánk, de gyakran visszajárt.

A bácsi is meghalt úgy egy hónapja, azóta lakatlan a ház. A fia nem elérhető.

A cica viszont odafialt az egyik melléképületbe, hallatszott is a kiscicasírás a másik oldalon.

Most kb két hetesek, az anyjuk még mindig nálunk kosztol. Szeretnénk kézhez szoktatni őket, még örökbeadás előtt.

Szerintetek kinek szóljak, vagy hogyan intézzem, mert nem akarom, hogy rámhívják a rendőrséget, vagy csak elterjedne, hogy átmentem lopni.



2015. ápr. 9. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Más családtagot nem ismersz? Ha sürgősen nem oldod meg a kiscicák vadak lesznek..!
2015. ápr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Egy fia van, ő meg még jó sokáig ül.

Más rokon nincs.

Meg ugye, itt hetekről van szó, hamarosan el kell kezdeni nevelni őket, mert szobacicák lesznek.

A férjem már ott tart, hogy átoson egyik éjjel, de a polgárőrnek, rendőrnek nem dumálja ki az biztos. :)

2015. ápr. 9. 22:40
 3/7 anonim ***** válasza:
én is átmásznék.Ennyire forgalmas környéken laktok?Ha belefut párod egy rendőrbe akkor megmondja,hogy a pici cicákért ment át nem lopni.
2015. ápr. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szembe rendőr lakik akinek az anyukája vérbeli infonéni.

Sőt a fél utca öreg nénikből áll, akik egész nap a ház előtt pletykálnak.

Ha meg este megyünk kislámpával, az megint gyanús.

2015. ápr. 13. 15:01
 5/7 Katica71 ***** válasza:
Én bizony ennyi idő után tojnék rá, hogy ki mit gondol. Szólnék annak a rendőrnek, vagy akárkinek, hogy mi a helyzet, hogy cicákat akarok menteni, és legálisan átmennék és áthoznám a cicákat. Inkább bevállalnék egy kis kellemetlenséget, amit szerintem minden normális ember megért. Legalábbis szerintem humánusabb megoldás hazavinni a kicsiket és gondjukat viselni, mint otthagyni őket, hogy később kóbor, beteges, állandóan csavargó, ellő macskák legyenek belőlük. Szorítok nektek, hajrá:-) Majd jelentkezzetek, hogy hogyan sikerült a mentőakció.
2015. ápr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Katica71 ***** válasza:
Nem mellékesen ha az anyacica a tiétek, akkor a kölykök is.
2015. ápr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 FujikoYokoshichan válasza:
Szólj szerintem annak a rendőrnek hogy a cicákért mentek és hát ha segít ő is
2015. ápr. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!