Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan üldözzem el a nem...

Hogyan üldözzem el a nem kívánatos macskákat?

Figyelt kérdés
Anyósomnál elég sok macska van, akik csak úgy odakaptak. Kapnak enni. De már túl sok van belőlük. Az én kislányom elég kicsi és nem akarom ,hogy ha ott lesz majd nyáron akkor mindig macska szőrrel legyen tele a keze.Milyen módszerrel lehetne eltávolítani őket?PUSKA, MÉRGEZÉS ,KUTYA NEM ÉRDEKEL.
2010. márc. 15. 17:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%
Slaggal,utálják a vizet..
2010. márc. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%

Ez egyszeru. Ha nem akarod, hogy azoknak a macskanak a szorevel legyen tele a kislanyod keze (meg jo, mert attol +2 ujja is nohet!) amiket a anyosod etet, akkor egyszeruen ne menj oda, se egyedul, se a kislanyoddal.

Persze, azert mond meg az anyosodnak, hogy ezert nem megy, hatha o tesz valamit. Ha nem, akkor igyjartal, hiaba vagy en onzo dog, nem kaphatsz meg mindent.

2010. márc. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%

Az anyósod is el akarja űzni a cicákat? (Hiszen ő eteti őket.)Talán őt is meg kellene kérdezned, hogy ő mit szeretne, mégiscsak ő van otthon.

Egyébként pedig nem valószínű, hogy ártalmasak lennének a kislányodra, inkább egy kis immun-erősítésről lehet szó. (Akik pici koruktól állatközelben élnek, nem lesznek szőrallergiások.)

2010. márc. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
Sajnos tényleg csak az a megoldás, ha nem mész oda. Anyósod szereti az állatokat, te nem. A kettő között szerintem nincs átmenet.
2010. márc. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%
A macskák az Anyósod számára kívánatosak. A te számodra nem kívánatosak, te viszont ott vendég vagy, senkit és semmit nem dobhatsz ki tőle és nem űzhetsz el onnan az engedélye nélkül. Egyáltalán hogy merül fel benned ilyesmi? Ő segíteni akar neked, hogy vigyáz a gyerekre, te meg elűzöd onnét a számára kedves kóbor macskákat. Mi lesz, ha a bútorai sem tetszenek, meg a barátnője sem?
2010. márc. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Már elnézést kérek! Én nem ilyesfajta tanácsokra lettem volna kíváncsi. Ezzel nem jutottam előrébb. Anyósom pedig szívesen túladna a macskákon. Egyszerűen azért ad nekik enni mert sajnálja őket. Nem azért mert annyira macska imádó lenne.Ezek kóbor macskák, akikből egyre több lett. Nem vagyok állat gyűlölő, de a macskák sok betegséget terjesztenek. Ő is eltávolítaná őket szívesen. Ennyit erről. köszi a használhatatlan tanácsokat!!!!!!
2010. márc. 16. 21:58
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
A betegséget leginkább te terjeszted, hiszen agyilag vagy fertőzött. Fel sem tűnik, hogy a válaszolók szinte mindannyian téged tartanak "hunyónak" ebben a kérdésben? Egyébként meg a szerencsétlen, éhező állatok (nem saját hibájukból jutottak erre a sorsra) oda mennek, ahol enni kapnak. S ha az anyósod sajnálatból eteti őket, az is egy ÉRZÉS!!! Emberibb, mint a tied!!!
2010. márc. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hat, ha anyosod is meg akar toluk szabadulni, akkor csak annyit tegyen, hogy nem eteti oket. Es kesz is, 1-2 heten belul odebb koltoznek.

"Idiotak..."

2010. márc. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az agyilag fertőzött aki ezt írta. Bocsi . De én kérdeztem valamit.Szerintem azért van ez a fórum. Nem azért ,hogy hülyeséggekkel traktálják az embert!Te biztos valami fanatikus állatvédő vagy! Ha vetted volna a fáradságot ,hogy elolvasd a kijelentésemet akkor nem tartanánk itt. Nem érdekel , mérgezés , lövöldözés,kutya. Vegyél fel nagyítós szemüveget!
2010. márc. 17. 22:26
 10/13 anonim ***** válasza:
77%

Leirom megegyszer, ha nem akarod hogy ott legyen, akkor ne etesd. Se te, se az anyosod. Ilyen egyszeru. Magatol elmegy.

Ha nem tetszik, hogy neked nem tetszo emberek nemtetszo valaszokat adnak, nem kell itt kerdezni. Ez tobb mint egyszeru.

Arrol meg nem tehet senki, hogy a nagysagos aszony vilagnezetebe nem fer bele, ha mas nem ugy latja a vilagot, ahogy o.

Jah, es kerlek, ne gyere nekem azzal, hogy sajnalja oket, mert ha elkerdeti, pont annyira rossz nekik, mintha nem etetne. Megdoglenek igy is, ugy is. Ne alszenteskedjetek mar, hivjatok ki a sintert, aztan az osszefogja, es leirtja oket. Hat ennyit meger a gyereked, nem?

Amugy, takaritas, a macskak ivartalanitasa, es a gyerek nem mindentol feltese (lesznek rosszabb dolgok is amik az eletben ra varnak, mint egy falka macska) a hosszutavu megoldas - csak ehez kevesbe kellene fanatikusnak, szemellenzosnek lenni.

*Mar bocs, csak tele a hocipom a alszent, "mindentagyerekemert, te meg dogolj meg, meg a te gyereked is" emberekkel.*

2010. márc. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!