Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan üldözzem el a nem...

Hogyan üldözzem el a nem kívánatos macskákat?

Figyelt kérdés
Anyósomnál elég sok macska van, akik csak úgy odakaptak. Kapnak enni. De már túl sok van belőlük. Az én kislányom elég kicsi és nem akarom ,hogy ha ott lesz majd nyáron akkor mindig macska szőrrel legyen tele a keze.Milyen módszerrel lehetne eltávolítani őket?PUSKA, MÉRGEZÉS ,KUTYA NEM ÉRDEKEL.
2010. márc. 15. 17:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A te kedvedért el kell űzni a cicákat, hogy éhezzenek ezután? A gyereknek semmi baja nem lesz attól, hogy oda járnak enni a cicák. Hogy kerülne a kezébe cicaszőr?? Ha megsimogatja, akkor tanítsd meg, hogy mosson kezet utánna, vagy egyszerűbb, magyarázd el neki, hogy nem szabad piszkálni a cicákat. a sok betegségről meg csak annyit, hogy az emberek sokkal több fertőzést terjesztenek, mint a cica.

Nem zárhatod karanténba a gyereket.

A válaszokon meg ne háborogj, aki ezt az oldalt olvasgatja, szereti a cicákat, és egyikünk sem örül neki, hogy ilyen hülyeség miatt mégtöbb cicc éhezzen.

2010. márc. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ezt a topicot az állatszerető és állattartó emberek olvassák. A válaszaik az ő őszinte véleményüket tükrözik. Menj át a kismama kategóriába, ott biztos sokkal több neked tetsző válasz fog érkezni.

Az objektivitásról meg annyit, hogy a védőnőt én világosítottam fel róla, hogy a kismama kaphat-e betegséget akár saját, akár kóbor macskától, holott neki kellett volna engem. Szóval a gyereked csak akkor kaphat el betegséget bármely macskától, ha simogatja vagy, ha hozzányúl a kakijához. Amennyiben már akkora, hogy kimehet a kertbe, akkor ezek a dolgok simán megtilthatóak neki. Az én gyerekem simogatja a menhelyi és kóbor állatokat is, de még soha nem volt bolhája, férge és bőrbetegsége sem. Más meg nem lehet.

2010. márc. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Igazuk van az előttem szólóknak! Nyilván felügyelet nélkül csak akkor megy a kertbe ha már elég nagy ahhoz is hogy megértse hogy ne nyúljon a macskákhoz vagy ha mégis akkor utána ne egyen olyan kézzel, nyúljon a szemébe vagy a szájába hanem előbb mosson kezet! Nem szép hogy el akarod űzni a cicákat! Legalább kapnak enni!!!! Én is legszívesebben minden udvarunkra tévedt macskát megtartanék de a szüleim nem engedik így is van most 8 macsekunk abból 3 felnőtt, van 2 kisebb meg 3 egész pici még egy hónaposak sincsenek. Különben meg csak jó hogy kis korától macskaközelben van így sokkal kisebb a valőszínűsége h később állatszőr allergia alakuljon ki nála. Én is macskákkal nőttem fel meg kutyával, sőt még nyulunk is volt és semmi bajom nem lett tőle.


L/14

2010. aug. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!