Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskátok hogy reagál, mikor...

Macskátok hogy reagál, mikor énekeltek neki?

Figyelt kérdés
2015. okt. 11. 07:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha altatót,vagy valami lágyabb,lassabb éneket éneklek neki,akkor becsukja a szemét, és dorombol.

Ha keményebb zenét hallgatok/éneklek akkor ő is keménykedik, vagy letojja.:)

2015. okt. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nézz rám, mi a bajom. Néha kimegy a szobából mérges nyávogással. De nekem borzalmas a hangom :S

Viszont amikor beszélek neki, néha rámnézz és visszanyávog, mintha válaszolna nekem :)

2015. okt. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A macskám szereti, ha énekelek neki. A Csendes éj a kedvence.
2015. okt. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem szoktam énekelni neki, de tuti hogy menekülne. Az én hangommal nem is lenne csoda :)


De a zenét kifejezetten szereti. (meg a macskás videókat)

2015. okt. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az én macskám (bármilyen műfajba énekelek neki) nézi majd elalszik. De amúgy én imádok énekelni, de hamis hangom van, meg nem is tudok, mégis szereti hallgatni.

Ám, mikor mesét olvasok, akkor azt mindig végighallgassa. Ha szavalok, akkor elalszik.

2015. okt. 11. 12:29
 6/6 anonim válasza:
Az enyém elég világosan tudatja velem, hogy rossz hangom van. járkál fel-alá, nyávog, ha pedig neaggyisten fütyörészek akkor kikészül. Nyávog, bámul, s ha nem hagyom abba akkor belémharap...
2015. okt. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!