Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha a kismacska orrát belenyomo...

Ha a kismacska orrát belenyomogatom a kakijába, nem piszkít oda többet?

Figyelt kérdés
Macskákat hogy lehet rendre szoktatni, hogy az elkészített homokba piszkítson?

#nevelés #ismételt odapiszkítás #hatásos macskariasztás. Szomszéd macskák
2015. okt. 16. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Városi legenda ez. Ettől csak megzavarodik. Tisztán kell tartani a homokot, akkor oda fog piszkítani.
2015. okt. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy beleteszed és megmutatod neki, hogy oda kell. Vagy beleteszed a végterméket az alomba, hogy ott érezze a szagot.

Semmit nem ér, ha belenyomod az orrát, csak félni fog tőled.

2015. okt. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
én mindig úgy csináltam, hogy ha már láttam, hogy kell neki, vagyis elkezdte kaparni a földet, akkor beleraktam a homokba és így ott ásta el. Ezt párszor megcsinálod, és meg fogja tanulni! :) Az orrát ne nyomd bele, mert akkor azt fogja hinni, hogy meg kell enni. Vagy legalábbis mi a tejjel meg az étellel csináltuk ezt, hogy belenyomtuk az orrát és akkor megette. Szóval semmiképpen ne csináld azt!!!
2015. okt. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Nem kutya szóval nem hasznàl,tegyél egy kakit a homokba,akkor oda fog menni mert érzi a szagàt. Ebből a szempontból jobb mint a kutya mert egy helyre piszkìt. Ahova nem akarod oda valami erősebb illatot permetezz. Szegfűszeg narancs citrom mentol ezeket nem szereti az orruk. Vagy macskariasztó amit lehet àllatkereskedésben kapni.
2015. okt. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem mintha ez a módszer kutyánál használna.
2015. okt. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne nyomd bele.

A cicák alapból tiszták, meg kell neki mutatni az almot, tudni fogja.

2015. okt. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

a kakit tedd az alomra. A saját szagát megérzi, és onnantól tudni fogja.

Ha pedig tudatos macskát akartok, hogy csak kint végezze a dolgát, akkor a kakit ki kell tenni a kertbe, és megmutatni neki, hogy oda végezze el.

Ennek esetleges hátránya, hogy fel fog ébreszteni ha kakilnia, pisilnie kell... (tapasztalatból mondom...)

2015. okt. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

4-esnek mondanám, hogy kutyánál is nagy baromság belenyomni az orrát, nála sem használ. Az egy helyre piszkítást meg meg lehet tanítani nekik is.

2015. okt. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!