Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Férget hányt a cicám, eddig...

Férget hányt a cicám, eddig nem volt semmi tünete, más járt már így?

Figyelt kérdés
kb 6 hónapos lehet a cica, életvidám, igazi kis rosszaság, tele energiával. Benti cica. 2 hónapja van nálunk, azóta hízott is 2 kilót. Semmi jele nem volt annak, hogy férges lenne. A szőre is nagyon fényes, és minden élősködőtől mentes. A székletében sem találtunk semmit, viszont ma reggel a hányásában 10-15 db 4cm vékony férget láttam. Sajnos leghamarabb holnap tudom vinni dokihoz. Utána olvastam a férgesség jeleinek, de hasonlót sehol nem találtam. Csak olyat olvastam, hogy ez már késő és menthetetlen a cica. Remélem ez nem igaz. Valaki járt már így?

2015. okt. 19. 08:00
1 2
 11/14 anonim válasza:
köszi.
2015. okt. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy jól alakultak a dolgok.
2015. okt. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok! köszönöm a válaszokat
2015. okt. 28. 09:50
 14/14 anonim ***** válasza:
Remelem jol van a kiscicad. en nagyon regi cicas vagyok sose hallottam meg hogy benti cica igy elfergesedjen. mondott valamit az allatorvos hogy honnet fertozodhetett meg? van kapcsolata mas allattal vagy te mit gondolsz mitol kaphatta? erdekelne, megkoszonnem ha valaszolnal.
2015. nov. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!