Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha a macskának tejet adok, az...

Ha a macskának tejet adok, az neki olyan, mintha ennivaló lenne?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 20:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem. Szüksége van szilárd táplálékra.
2010. márc. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
persze, h nem!!
2010. márc. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
kismacskának igen, de olyan 2 hónapos kor fölött már olyan mintha innivaló lenne, és ha nem kap szilárdat akkor éhenhal.
2010. márc. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%
hát nem,de nem szabad forralás nékül oda adni neki,mert kikezdi a bélbolyhait.
2010. márc. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
persze adok neki szilárdat is,de mikor tejet is kap,mindig feleannyit adok neki szilárdból.tudjátok,a mesék miatt mindig ebben a tévhitben éltem :) köszönöm
2010. márc. 16. 20:40
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
Egyáltalán nem. Ráadásul nagyon sok macska a tehéntejet nem is bírja, és megfosatja őket. Mindegy, hogy forralod-e vagy sem, a tejcukor tartalom nem a forraláson múlik, és a macska a tejcukrot nem bírja, azért fosik tőle.
2010. márc. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
83%
Utolsó válaszadónak adok igazat. Ugyanis sokszor sok helyről hallottam, hogy a kutyának csontot, macskának tejet mind egy hülye népszokás. A macska allergiás a tejcukorra, és ezért nem is szabad vele itatni.
2010. márc. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

20:38-as vagyok

ezért kell felforralni mielőtt oda adná neki. és max havonta egyszer vagy ritkábban

2010. márc. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A mi összes macskánk mindig fosott a tejtől, ezért már jó ideje soha nem adunk nekik. Kapnak száraz tápot, ételmaradékot, hideg időben meleg kaját is. (Falusi házimacskák.) Meg fognak jó sok egeret. :-)
2010. márc. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%

Életem során már vagy 15 macskát felneveltem. Falun lakunk, mindegyik házi tejet kap, forralás nélkül, egy kis vízzel.

A sima vizet el sem fogadják. Nem az számít, mit mond egy mondás, hanem hogy a kölyköt mihez szoktatod hozzá kiskorában. Ha tejhez, akkor hozzá szokik a gyomra. Ha vízhez, akkor később megf.satja a tej.

Ez embernél is így van. A városi ember gyomra nem bírja az igazi tejet, csak a vizes fehér löttyöt.

És akárki akármit mond, a kutya is jobban örül egy csontnak, mint akármilyen drága és márkás kajának. (Bár az is kell, de nem minden nap)

2010. márc. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!