Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Most fogok kapni egy kis...

Most fogok kapni egy kis macskát, és bent fog lakni valószínűleg. Hogyan szoktassam rá, hogy ne kaparjon szét mindent? Ne másszon fel mindenhova?

Figyelt kérdés

2015. okt. 21. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Ne tartsd lakásba ha lehetőséged van rá. A szabadság az élete. Ha panelban laksz akkor ne vegyél macskát ne tedd tönkre az életét,.
2015. okt. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%
Én is így gondolom, a macska szeret kóborolni, nagyon rossz lehet neki a lakásban.
2015. okt. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Macskája válogatja. Nekem minden macskám kijárhat de van amelyik csak kinéz. Neveld. Megtanul mindent a macska csak türelemmel kell tanítani.
2015. okt. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%

egyet értek az első kettővel, a cicànak kint a legjobb. DE sajnos az embereknek hála már nem igazán biztonságos kint tartani cicát. (elutik, vagy merget eszik stb..)

bár nekem kintiek a cicáim, de mi nagyon eldugott helyen lakunk. főút mellett kint tartani macskát... hát ott garancia arra, hogy 1-2 évig fog élni. akkor már inkább bent legyen!!! ha ivartalanitva van, akkor jobban tűri a bezartsagot:)

2015. okt. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kutyaknak meg a naagy vegtelen puszta a legjobb, ahol a tobbi kutyaval egyutt futhat...

Nem tudom, hogy mikor lesz vege ennek a "a macskank a legjobb kint koborolni" hiedelemnek..

A macskanak a legjobb, ha van egy tokeletesen megszabott terulete, ahol elegendo inger eri. Ami siman lehet jatek is.


A barhova felmaszasrol elegge konnyu leszoktatni, egyszeruen ra kell szolni, esetleg levenni onnan, ahva felment, rafujni. Nem hulye, megerti, hogy vannak helyek, amik nem az ove. Sokat segit, ha van hely (lehetoelg magasan) ami csak a sajatja, elbujhat ott, nincs piszkalva.

Ugyanez a dolog igaz a szetkaparssal is. Ha van sajat helye (kaparofa) amin kaparhat, ott fog.

2015. okt. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!