Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jövőre megyek majd egyetemre...

Jövőre megyek majd egyetemre vagy fősulira,és valószínűleg koleszos leszek vagy albérletben fogok lakni, internetet hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés

tudom,hogy sokszor kell a netet használni,vagy onnan tölteni le dolgokat,esetleg beadandót írni,de ott hogy fogok hozzájutni a géphez vagy internethez?

a koleszban van esetleg,vagy az egyetemeken ez lehetséges?


2008. dec. 28. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
koleszban szokott lenni,bár általában egy gépre kicsit sok ember jut..elmehetsz továbbá könyvtárba,(vagy városiba,vagy a suliéba)illetve internetkávézóban is megoldhatod,bár pl. egy hosszabb beadandót úgy körülményes megírni...albérletben meg ahogy megegyeztek a lakótársaiddal,hogy beköttetitek,vagy lehet hogy már lesz gép ahova mész..végső megoldás pedig ha veszel laptopot,azon írhatsz beadandókat,sőt mobilinternetet is szerezhetsz hozzá.bár az nem túl olcsó megoldás,de lehet h.megéri.
2008. dec. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szia, ahol én vagyok koliban, Debrecenben, minden egyes szobában vagy ingyenes internet-elérhetőség, csak géped legyen hozzá.

De a koliban van egy internetszoba, kb. 6-7 géppel. De ne aggódj! Lesznek ismerőseid akiktől el fogod majd tudni kérni használni a gépet. Mint az én szobatársam állandóan:S

2008. dec. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én albérletben lako kábé 5 percre a főépülettől és ott biztosítanak wifit, sőt a könyvtárban van vagy kétszáz gép 3 emeleten, aki ott tanul csak beül és netezik vagy beadandót ír.

De én vettem egy laptopot, ami wifis, és ha valaki elég óvatlan és nem védi le a netet jelszóval, akkor az albérletben is tudok netezni.

2008. dec. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm,hogy válaszoltatok,megnyugodtam,úgyhogy ezen nem aggódok többet:D
2008. dec. 28. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!