Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valaki tud Miskolc közelében...

Valaki tud Miskolc közelében állatorvost aki olcsón ivartalanít nőstény macskát?

Figyelt kérdés
olcsó = 10 ezer ft alatt
2010. márc. 17. 09:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy vicc. Jó hát élni kell neki valamiből, de ez egy rutin műtét kéne, hogy legyen, nekünk Pesten 7500ért csinálja az orvosunk. És akkor arra van eszük, hogy a szájukat húzogassák,hogy ivartalaníttatni kéne meg ilyenek. Aztán 15ezeret kér. Nevetséges. Aki belenéz az Állatorvosi Kamara által ajánlott árakba, az elképedne, hogy néhány orvos milyen pofátlanul kétszer háromszor annyit kér. Igaza van a kérdezőnek, hogy próbál olcsóbbat találni!
2010. márc. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
igen , én is nagyon szomorúnak találom, hogy ennyi kóbor állat mellett, és a folyamatos mondókájuk hogy " ivartalaníttatni kell " mellett ilyen árakat szabnak... a legtöbb ember ezt nem engedheti meg magának sajnos.
2010. márc. 17. 14:07
 13/13 anonim ***** válasza:

Énis tanulok még. 4cicus gazdija vagyok (egy sajnos eltűnt), a kicsi kivételével mindenki ivartalanított. Nekem is nehezen jött össze. Nálunk Szoboszlón 6500ft a lánycicus ivartalanítása.

Etettem régen kóbor cicákat is, akik persze szaporodtak(4nőstény:S), aztán kértem az Alapítvány a Macskákért alapítványt, hogy segítsenek. Hála nekik sikerült(ingyen volt még akkor), azóta is támogatom őket:)

2010. márc. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!