Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elhullhat úgy egy anyamacska...

Elhullhat úgy egy anyamacska hogy szerelmi bánata van?

Figyelt kérdés
Minden előjel nélkül megdöglőt a három éves anya cicám.Eddig kétszer lettek kölykei de tavaly októberben a párja sajnos mérgezés miatt elhullt,legalábbis az állatorvos szerint.Most öt is bevittem az állat orvoshoz és nem talált nála sem mérget sem belső elváltozást.Egyszerűen nem érti mért múlt ki mikor nem volt baja.A doki szerint bánatában elment a párja után.Van ilyen?1 évvel később?Mondjuk nagyon össze voltak nőve az biztos.

2015. okt. 22. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen nincs.
2015. okt. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Látta az állatorvos, hogy ezt a magyarázatot várod tőle. Az állatoknál ilyen jellegű érzelmek sokkal primitívebbek, mint az embernél.
2015. okt. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Valószínű rendes akart lenni a doki és mivel már nem tudott rajta segíteni ezt mondta. Bár így, hogy rákérdeztél "oda lett" a kedvessége.
2015. okt. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt az ideje állatorvost váltanotok.


A macskák nem választanak párt maguknak, azzal csinálják, aki épp ott van. A kandúr hímvesszője szőrös: befelé könnyen csúszik, kifelé viszont fájdalmat okoz, párosodni kifejezetten nem öröm a nőstény macskának.


#3 Ha én fizetek a boncolásért, akkor az állatorvos ne akarjon kedves lenni, hanem tényeket mondjon. Ha nem kérek boncolást, akkor az állatorvos tippje is ugyanolyan jó, mint bármelyikőnké - viszont én akkor is valami olyasmit várnék el "külső alapján nem egyértelmű a halál oka", nem pedig valami szerelmetes maszlagot.

2015. okt. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hülye! És nem ezt a választ vártam a dokitól Felnőtt nő létemre volt, már pár állatom. De én peciel felháborodtam a doki válaszán. Azért tetem itt fel a kérdésem,mert szerintem hülyeség! Csak nem akart komolyan utána nézni nekem.Van még négy fiatal macskám ettől a párostól,és igazából az érdekelt nem e fertőző nyavalyát szedet a cica össze .Erre kaptam ezt a választ!Nem kis pénzt kért el a boncolásért!!!!Szóval kiszórtam az ablakon a pénzem,és nem tudtam meg semmit.
2015. okt. 22. 22:17
 6/10 A kérdező kommentje:
4-es igazad van! Éppen az bosszantott fel ,hogy légből kapott választ kaptam.Most csak reménykedem hogy nem lesz több elhullás.
2015. okt. 22. 22:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben jól fejbe vertem volna a boncasztallal, vissza vettem volna a pénzem, és elmentem volna olyan orvoshoz aki nem aludta végig az egyetemet.
2015. okt. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség. Még ha egy állat szomorú is a másik miatt, akkor se egy évvel utána pusztul bele.


Simán szerintem valami veleszületett baja lehetett és most jött elő (szívprobléma pl.)

2015. okt. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem elviszem a többi cicust orvoshoz a jövő héten.Nézze meg nincs e bajuk.De másik orvoshoz megyek ajánlottak Veszprémben, egy nagyon jó orvost a budapesti úton rendel .Majd meglátjuk mit mond.
2015. okt. 24. 11:39
 10/10 A kérdező kommentje:
Mind a négy cicámat meg vizsgáltattam.Mindegyiknek szív nagyobbodása van, egyikőjüknek szívizom elfajulás vagy mi nem igazán értettem. a doki rendes volt.Részletesen elmagyarázta hogy a szív mindig nagyobbra duzzad vagy mi.Kaptunk gyógyszereket,ami lassítja a folyamatokat.Állítólag a vírusfertőzés, az autó-allergia, mérgek és a taurin hiány került előtérbe, mint lehetséges kiváltó ok ennél a betegségnél. Szerintem mindkét szülő cica is ebbe ment el.Mert minden kölykük beteg.Az Orvos felméri lehet e ivartalanítani őket (mármint bírják e,a terhelést ) és utána az is sorra kerül.Hát igen ennyit jelent egy jó orvos!!!!!!
2015. nov. 6. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!