Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A fél éves macskám lehet vemhes?

A fél éves macskám lehet vemhes?

Figyelt kérdés
Október 15. lett fél éves.Tegnap este,éjszaka,reggel és egész délelőtt nem volt meg.Majd nagy nehezen megtaláltuk egy kisebb zugba kuporodva.Kivettem,megsimogattam.Nem látszott rajta semmi.A szeme is ugyanolyan volt.Majd letettem és egyből visszaszaladt abba a kis zugba.A kajája már reggel óta ott van,de még meg sem szagolja.Valahányszor kivesszük a zugból,mindig ugyanúgy visszamegy oda,és ugyanúgy lefekszik.Lehet,hogy vemhes??

2015. okt. 23. 12:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sztem inkabb megijedt vmitöl, de lehet h beteg. Vidd el orvoshoz.
2015. okt. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
6 hónaposan már ivarérett. Nem gondtál az ivartalanításra?
2015. okt. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Akár lehet vemhes is, de nem evés betegség előjele szokott lenni. Vigyétek el orvoshoz ellenőrzésre és ha már ott vagytok, beszéljétek megy az ivartalanítás időpontját is.
2015. okt. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. (Remélem érkezik még). Nem szeretnénk őt ivartalanítani.Én személy szerint nagyon szeretnék kis macskákat.Nem hiszem,hogy beteg lenne,hisz teljesen olyan mint eddig.Főleg,hogy a szomszédba van 4-5 kandúr macska.
2015. okt. 23. 13:31
 5/14 anonim ***** válasza:
Minek szeretnel kismacskakat? A hirdetesi oldalak, menhelyek stb. tele vannak macskakkal, kismacskakkal is. Hozz inkabb onnet.
2015. okt. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én hoznék,de a szüleim nem engedik,ha meg az én macskám fial,mégis más,mert ezt a macskát én neveltem fel és a kölykeit is szívesen felnevelném :)
2015. okt. 23. 13:45
 7/14 anonim válasza:
De mennyi kismacskat szeretnel? Egy ciklusban siman fial 2x is, ami mondjuk legyen 3 macska almonkent, akkor az egy evben 12 kismacska. És ugy o is szaporodni fognak, remelem vagod...
2015. okt. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Azzal ugye tisztában vagy, hogy történik a párzás? Nézz utána és még egyszer gondold át a szaporítást.
2015. okt. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen.Tudom,hogy nagy felelőség,de ott ahol mi lakunk minden macska idővel elkóborol.Ő kinti macska.De még nem i biztos,hogy hasas,lehet,hogy beteg.Mindenesetre ma jön hozzánk egy ismerősünk aki nagyon ért a macskákhoz,de ha ő sem tud biztosat mondani akkor minden képpen felhívjuk az állatorvost.
2015. okt. 23. 13:55
 10/14 anonim válasza:
istenem....nem tudok sirjak e vagy nevesek, szerencsetlen cicak :(
2015. okt. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!