Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szédeleg a macskánk és a...

Szédeleg a macskánk és a szemén előjött a belső szemhártya, ha fél méterről leejtem nem mindig esik talpra, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Péntek este van, hétfőig nincs állatorvos, mit csináljak vele?


Nem hány, nincs hasmenése, viszont keveset eszik. Lesi a kaját, mint amikor éhes, de nem eszi meg. Ülő helyzetben is csak finoman dülöngél. A füle tiszta, nem hiszem hogy középfül gyulladás. Mit nézzek meg rajta és mit tegyek vele?



2015. okt. 23. 19:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szinte kizárható hogy veszett.
2015. okt. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
65%
Ha az ember állatot vesz a nyakába, akkor bizony a betegséggel járó költségekkel is számolnia kell. És ez lehet úgy ahogy leírtad 10-20-30 ezer is. Erre már akkor gondolni kellett volna mikor megszerezted a macskát. Így gyakorlatilag hagyod szenvedni.
2015. okt. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Akkor a magyar emberek 3/4-e állatkínzó. Tényleg, igazad van. Amikor egyedülálló voltam, a macskámra és a kutyámra egy használt autó árát ráköltöttem, de ma családom van és máról holnapra élünk, mint az emberek 3/4-e. Ma Magyarországon egy-két nagyon ritka kivételtől eltekintve, csak a tolvajok tudnak tisztességes körülmények között élni. Macskára viszont így is szükség van a ház körül. Ezt a helyzetet kényszer szülte.
2015. okt. 25. 02:11
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Macskára ma már nincs szükség a ház körül. Egérfogóra van, vagy méregre, vagy ragasztóra, vagy ahogy tetszik. Ebből a kérdésből nekem nem a haszonállat, hanem a házi kedvenc, a családtag jött le. És bizony családtagot nem hagyunk szenvedni.

Nem mellesleg itt most rólad van szó, nem az ország 3/4-éről. Süket duma, hogy ha a Józsi megteheti akkor én is.

2015. okt. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

Most miért ne lehetne macskája csak mert nem gazdag? Istenem ilyen embereket...

Látszik hogy törődik vele. Most mert nincs 30 ezre nem lesz rossz állattartó.

Állatmenhelyen hány cicus vár szerető gazdira? És nem biztos hogy gazdag családba kerül de a lényeg hogy jó helyen van.

2015. okt. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem kétlem, hogy jó helye van a macskának, csupán rávilágítottam, hogy ahelyett, hogy a mérgezés gyanús macskájával rohant volna orvoshoz, inkább itt mentegetőzik, hogy miért nem.
2015. okt. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
ügyeletes állatorvos nem veszi fel a telefont se tegnap, se ma. Na most mit csináljak? A cica talán mintha jobban lenne.
2015. okt. 25. 12:24
 18/18 A kérdező kommentje:
A cica tegnap este már felállni sem tudott, fél nap nem ivott. Sűrűn és rövideket lélegzett. Amikor hazaértem a munkából fecskendővel itattam. Később már magától evett és sokat ivott. Ma délután elvittük orvoshoz, szerinte tüdőgyulladása van és adott neki három napos antibiotikum inyekciót. Ha péntekig nem lesz sokkal jobban, akkor kap még egyet. Az egész 3 ezer forint volt.
2015. okt. 26. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!