Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kislány cicámat nemrég ivartal...

Kislány cicámat nemrég ivartalanították. A varrat nagyon szép, de a belső varrat gyulladt neki. Fel van püffedve, olyan mintha egy gombóc lenne a bőre alatt. Meggyógyul majd?

Figyelt kérdés

Az orvos látta, mikor vizitre vittem, kapott injekciót is. Pénteken vinném varratszedésre de még mindig olyan szegénynek. Az orvos azt mondta, azért van, mert mozgott a cica. Próbáltam úgy tartani hogy a lehető legkevesebbet mozogjon pedig... Nagyon aggódok érte.

Egyébként jól van, a cicát nem igazán izgatja a dolog.


2014. márc. 5. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha az orvos szerint rendben lesz, akkor nem kell aggódnod. Ilyen előfordul, hogy feldagad. Bizonyára 3 napos antibiotikum injekciót kapott, az majd leviszi a gyulladást.
2014. márc. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azt azért jó lenne tudni, hogy milyen injekciót kapott és mire...

Mert ha mondjuk valami antibiotikumot vagy gyulladáscsökkentőt, akkor az valószínűleg jó lesz erre is és várhatsz péntekig. Ha viszont nem adott semmit a gyulladásra, akkor nem ártana neki megmutatni és pénteknél előbb beszaladni vele legalább megmutatni. Bár ha jól veszem ki a szavaidból, akkor látta az orvos. Akkor viszont nem értem mi a kérdés, mert ha látta és azt mondta, hogy nincs nagy baj, akkor nem kellene ennyire aggódnod. Persze ha tényleg nagyon be van gyulladva, az orvos pedig nem tett mást azon túl, hogy ránézett, akkor talán érdemes őt megkérni újra, hogy most már csinálhatna is vele valamit.

2014. márc. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kapott antibiotikumot meg valami mást is. Nem nagyon kötötte az orromra, csak hogy mennyibe kerül. Mindenképp elviszem de azt senki se mondja hogy ne aggódjak. Akkor is aggódok. :D
2014. márc. 5. 15:20
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Brutális dolog amit műveltek az állatokkal,és még ti nevezitek magatokat állatvédőknek?
2014. márc. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Itt senki sem nevezte magát állatvédőnek. Köszönjük az értelmes választ!
2014. márc. 5. 15:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha kapott antibiotikumot, nem lett csúnyább a seb, nem gennyezik, akkor nem lesz semmi baja.
2014. márc. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem csúnyább. Csak ott van. :(

Nagyon szépen köszönöm a kommenteket.

2014. márc. 5. 16:35
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha kapott antibiotikumot, akkor az vagy segít is a dolgon, vagy legalább gátolja komolyabb probléma kialakulását, tehát péntekig nem lesz már semmi gond. Ma már úgyis szerda van...

Azért majd pénteken kérdezz rá újra, hogy mi legyen ezzel dologgal.

2014. márc. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Elég feltűnő lesz, szóval ha bármit is mond majd a doki, akkor az ezzel kapcsolatos lesz. A varratszedés semmi dolog, szóval ha nem volna más probléma, akkor icipicit sem aggódnék ezen. Szeretem azt a kis állatkát. :)
2014. márc. 5. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!