Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Félhosszú szőrű macskánk...

Félhosszú szőrű macskánk szőrébe beleragadtak a fűmagok. Mit lehetne vele csinálni?

Figyelt kérdés
Maine coon keverék macskánk szőre tele van ezekkel a ragadós fűmagokkal. Megfürdettük, fésültem is, de nem akarnak kijönni :(
2015. nov. 10. 16:51
 1/5 Turbi válasza:
Vágd le a szőrét, gyorsan visszanő neki.
2015. nov. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azert most mar nem kellene levagni a teli bundajat...

Mindenesetre, pedig fesulessel ki kellene jonnie, en is azzal szoktam kiszedni. Mivel fesulod?

2015. nov. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kiszedi magának, ha zavarja. :)

Nálunk ezek a kicsit nagyobb szúrós termések vannak a cicában mindig, arra az vált be, ha kézzel kiszedegetjük. Vedléskor meg néha amúgy is jön vele szőr rendesen, de máshogy nem megy. :/ Ha nagyon türelmes vagy, szórakozz el vele, olyan, mint hangyát szedni kb. :D

A sima magok meg csak addig ragadnak, amíg kicsit ki nem száradnak. Utána már simán leesik/mosdáskor leszedi magának. Addig próbáld meg észre se venni. :D

2015. nov. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a baj h ezt már másodjára játssza el és az előző adagot se tudtam teljesen kiszedni. Fésűvel nem megy, csak úgy hogy ha a kezemmel szedem szét, de mire az összes kis szart kiszedném belőle az egy óra lenne, a türelme meg ugye véges :/ magának nem nagyon tudja kiszedni :/ arra gondoltam hogy elviszem kutyakozmetikushoz. Szegény macskából konkrétan sündisznó lett :/
2015. nov. 10. 19:57
 5/5 A kérdező kommentje:
A fésűnk Trixie
2015. nov. 10. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!