Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kedves Fiúk! Ha macskaimádók...

Szegfűszeg kérdése:

Kedves Fiúk! Ha macskaimádók lennétek ( lenne is otthon néhán macskátok bent a lakásban ) és kiderülne újdonsült "kiszemeltetekről". Hogy allergiás a macskaszőrre, mit tennétek?

Figyelt kérdés
2015. nov. 11. 21:49
 1/8 anonim válasza:
58%
Ha nagyon szeretném a lányt ki találnánk valami megoltást!
2015. nov. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Keresnék olyan lányt aki nem allergiás mindenre.
2015. nov. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Én is mást keresnék. Mivel csak kiszemelt, ennyi erővel mást is kiszemelhetsz, aki nem allergiás a macskákra.


Biztos nem adnám fel a biztosat, a bizonytalan miatt. Mondjuk elajándékozod a macskát, közben a lány 3 hónap múlva ott hagy, akkor se lány, se macska.


Szerintem keress mást :D

2015. nov. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

Macska imádó vagyok. Igaz nem az én kandúrom, de van egy benti cicánk, akivel nagyon jól elvagyok. Nyilván már a kapcsolat elején kiderülne, hogy a lény allergiás rá, akkor azért kíváncsi lennék mennyire. Mert anyum is allergiás de mint tudjuk nem a macskára allergiás az ember hanem a nyálára. A macska folyamatosan tisztogatja, nyalja magát,és simogatással érintkezzünk a nyálával. Lehet nem is lenne gond a macska. De egy biztos.- Nincs az a lány aki miatt kidobnám a macskát..

22/F

2015. nov. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Ha tényleg súlyosan allergiás lenne, akkor szakítanék. Semmiképp nem válnék meg egy állatomtól se, se barátnő, se gyerek, se költözés, se bármi más miatt.
2015. nov. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem vagyok macska imádó, de biztos nem raknék ki egy állatot se mert a hölgyeménynek baja van. Mielőtt megismerkedtem a feleségemmel, elkezdtem hüllőket tartani. Nyilván nem reklámoztam, de a sokadik randin szóba került a dolog. (Külön lakrészben voltak már akkor is, nem találkozott velük) Ő nagy mellénnyel közölte,hogy hétvégéig meg szabadulok tőlük akkor velem tölti a hétvégét ha nem akkor nem, én felálltam az asztaltól és elmentem haza. két hét múlva sírva jött,hogy nem vagyok neki fontos stb. Vagy az állatokkal békül meg vagy nem találkozunk többet. 2év múlva azért elvettem feleségül. Ez az allergia dolog meg azért nem jelent instant halált attól, hogy egy házban vele macska van.
2015. nov. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon tanulságos volt. Tényleg hálás vagyok értük.
2015. nov. 12. 17:37
 8/8 anonim ***** válasza:
70%

Én lány vagyok, cicám vab, volt, aki azt mondta nem jön miatta.

Akkor nem jön. Nem szabadulok meg tőle senkiért.

2015. nov. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!