Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tanitsam meg a macskat...

Hogyan tanitsam meg a macskat arra hogy ne nyavogjon ezert hajnalok hajnalan?

Figyelt kérdés
Van egy alapvetoen nagy problemam az egyik macskankkal. Megalartuk olet tanitani setalni, gondoltuk fokozatosan hozza szoktatjuk oket a kinti zajokhoz stb. De ami azota van, az kibirhatatlan. Az egyik cicus, ugy nyavog mintha nyuznak, ha valami elmegy itthonrol, hogy o is menni akar. Sajnos vannak itthon olyanok is akik ejszakasok is, es mar birhatatlan az, hogy hajnali3-4 oratol nem alszik az ember, mert nyavog, mint irtam nem is akar hogy. Probalkoztunk azzal hogy oda megyunk, szepen mondjuk neki hogy nem megyunk le majd aztan elhozzuk, de utana vissza megy es folytatja. Probalkoztunk azzal is hogy jo, akkor reggel lemehet(mert a lenti szinten vannak a nagyiek) de ez sem jobb, mertiutan feljott akkor is nyarvog. Mit lehetne tenni? Valakinek valami megoldas otlet? Vagy egyszerien csak hagyjuk, es talan majd megunja? Sajnos mar nagyon faradt vagyok, alig aludtam 3 ora ota, es most is felkeltett a nyavogassal, mert ismet elmentek itthonrol. Egyebkent a masik cicaval nincs gond, de nyilvan o sem tudja kipihenni magat a masik miatt, hisz o is felkel a hangos nyavogasra. Segitsetek!

2015. nov. 11. 06:03
 1/9 A kérdező kommentje:
Meg az jutott eszembe, hogy a macska 6 honapos. Talan mar most tuzelne? Lehetseges? Mindenfelekeppen ivartalanitani szeretnenk majd, mert a masik egy Kandúr. :)
2015. nov. 11. 06:07
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Rakd ki pár napig az utcára. Előtte adj neki kaját, tömd tele a hasát. Majd mikor rájön, hogy bejönni nem tud, akkor engedd be pár nap után, és akkor már nem fog nyávogni, hogy ki akar menni.
2015. nov. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet, hogy tüzel, olyankor szoktak áriázni meg kimenni akarni.

Lehet, hogy eljött az ideje az ivartalanításnak, ha befejezte a tüzelést.

2015. nov. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
26%
Kövezetek meg, de ha nekem nyávogna hajnali 4-kor, kiba_sznám az ablakon.
2015. nov. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én egyik kis nőstényem már 4 hónaposan tüzelt - szóval igen, bőven lehetséges. Éjjel elválasztott tőle egy hangszigetelt ajtó, így az éjszakai nyávogásról nem tudok nyilatkozni, de napközben / este is elég fárasztó volt, amit művelt. Alig bírtuk kivárni a legkorábbi időpontot, amikor már lehetséges volt az ivartalanítás! Úgyhogy én is ezzel próbálkoznék először.
2015. nov. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hat mar mi is nehezen birjuk idegekkel, de nem lenne szivem ezert kirakni szegenyt. Ugy erzem biztos, hogy tuzel. Utana olvastam, a kandur meg adott jeleket arra hogy ivarerett lenne. Minnel hamarabb megprobalok idopontot kerni az ivartalanitasra, ha jol tudom mar 5 honapos kortol lehetseges, nem?
2015. nov. 11. 09:20
 7/9 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok: Már nem emlékszem pontosan, talán 5,5 hónaposan estünk túl rajta.
2015. nov. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszi!:)
2015. nov. 11. 11:21
 9/9 anonim válasza:
Jackson Galaxy oldalaira érdemes feliratkozni youtubeon facebookon van erről is videója feltéve ha nem a tüzelés okozza. :) ahhoz egy idő után jár a lánycicáknál egy bizonyos testtartás is érdemes ráguglizni. A mellső lábait behajtja a fenekét meg tolja magasra.
2016. febr. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!