Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek a macskaharc ellen?

Mit tegyek a macskaharc ellen?

Figyelt kérdés
Nekem nincs macskám, de egy-két házzal mellettünk van 1-1 macska. Állandóan vitáznak mostanában, verekednek is meg őrült módjára nyávognak, legalább fél óráig tart egy harc. Néha az én udvaromban vannak és tönkretesznek ott mindent. Hiába próbálom őket elkergetni, nem félnek, kicsit arrébb mennek, aztán ott folytatják. Ha nem is az udvaromban vannak, hanem pl. a szomszédnál,akkor is annyira brutálisan nyávognak én meg félek, hogy valamelyik megsérül súlyosabban. Mégis mit lehetne velük kezdeni?
2015. nov. 21. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Őszintén? Szerintem semmit.
2015. nov. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ivartalanítani kellene őket, de ez nyilván a gazdájuk dolga lenne.
2015. nov. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te semmit nem tudsz, kandúrok, verekszenek. Egyébként sokszor nagyobb ordítozással jár, mint amennyire verik egymást.
2015. nov. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Figyeld őket távcsővel! Tanulmányozd ezeket a lényeket, és szerezz egyet(2,3,4,5) magadnak is.
2015. nov. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!