Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi egy macska eszmei értéke?

Deloryn kérdése:

Mennyi egy macska eszmei értéke?

Figyelt kérdés
2015. dec. 4. 10:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Uccsó rosszul írtad, és elköltenÉk lenne, vagy direkt írtad, hogy elköltenek? Mert ha az utóbbi, akkor az általánosságban nem helytálló, mert én pl. tavaly tokkal-vonóval 700 ezret költöttem a tök egyszerű házimacskámra.
2015. dec. 11. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Csomorkány ***** válasza:
0%

Uccsó: Jogos, elírás volt. 50 ezret elkölteNÉK, 700 ezret biztosan nem :-)


Persze gondolom, te sem úgy kezdted, hogy előre rábólintottál egy 700 ezres számlára...

2015. dec. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Úgy 200 ezer ment rá 3 hónap alatt részletekben, mikor is kiderült, hogy onnantól egyben fognak röpködni a nagy összegek és gyorsan, hogy esély legyen. Szóval a legelején nem tudtam, de amint kiderültek a részletek nagyon korrekt felvilágosítást kaptam mindenről, de amúgy sem volt kérdés. Nem vagyok kő gazdag, de kiköhögtem, nem volt kérdés. Vicces különben, mert ha bárhol feljött a dolog, hogy mi van, akkor mikor még nem is tudták mennyibe kerül már mindenki kérdezte, hogy ez valami drága macska, mert biztos sokba kerül az ilyesmi. Aztán mikor kiderült, hogy nem ez egy talált házi, akkor mindenki szörnyülködött.
2015. dec. 27. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mi volt a betegsége?
2015. dec. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Daganat. A fenti összegben nem csak a kezelései vannak persze benne, hanem a speckó diéta meg az, hogy helyben nem foglalkozott senki ilyennel, úgyhogy hordtuk át a fél országon orvoshoz.
2015. dec. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!