Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti szoktatok a macskátokkal...

Ti szoktatok a macskátokkal aludni?

Figyelt kérdés

2015. dec. 10. 11:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Valamikor régen nagyon beteg voltam, cicám beszökött és keresztbe feküdt a mellemre. Arra ébredtem, hogy dorombolt. Én nagyon hamar meg is gyógyultam. De ez egyszeri eset volt, nem jöhetett be a szobákba, mama nem engedte.
2015. dec. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

a barátoméknál bent van a cica. mindig ránk mászik az éjszaka, szeret velünk aludni.

itthon kinti cicáim vannak, de egyszer beszökött az egyik, arra keltem,hogy rajtam fekszik és dorombol:) aznap bent aludt

2015. dec. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

igen ,benti cica, de nem túl gyakran alszik velünk az ágyba, mert a párommal mindketten sokat forgolódunk és nemegyszer arra kelt valamelyikünk ,hogy már félig szegény cicán fekszünk.:D De valamikor nem zavarja a cicát ez se, amikor nagyon a közelünkben akar lenni.

De leginkább mellettünk a kanapén alszik.

2015. dec. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mostanában nem, mert a barátom allergiás rá. De régen mindég együtt aludtam velük, hajnali 4kor keltem, hogy kiengedjem őket az udvarra, hogy elvégezzék a dolgukat.
2015. dec. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem. Benti cicák, de nincs bejárásuk a hálóba.
2015. dec. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mióta van cicám, mindig vele alszom. Nem okoz gondot, mert egyedül élek.
2015. dec. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az enyém már leszokott róla, sajnos.


Cserébe jön az ölembe.

2015. dec. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nem, de ő alakította így, nem én. Amíg pici volt, pár hetes addig szívesen aludt mellettem (franciaágyam van, így elfért bőven), de most már a saját kis ágyában szeret aludni.
2015. dec. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, az enyém is fiatalabbként velem aludt (félévesen került ide, eleinte nagyon félt, 2-3 hónapba telt, de aztán jött velem aludni.).


De sajnos leszokott róla, most már kétéves múlt.

Pedig én szeretném, ha velem aludna.

2015. dec. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Máshogy nem is tudok. Amíg nem fekszik be a fejem mellé nem tudok elaludni
2015. dec. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!