Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskát elütötte a kocsi,...

Macskát elütötte a kocsi, eltörhetett a lába?

Figyelt kérdés

Mamám macskáját két hete elkapta egy kocsi. Akkor azonnal berohant a házba, elbújt és ordított, hányt, maga alá pisilt, nem evett, nem járt. Mostanra jól van kb, eszik, pisil kint, lépcsőzik és kisebb magasságokban ugrani is tud. Viszont ahogy jár sántít, épp hogy rálép a jobb hátsó lábára, és van egy öt centis gombócszerű valami a combjánál.

[link]

Ez mi lehet, eltört és így forrt össze? Mamám elég maradi, és úgy gondolkodik, hogy ha ez történt, akkor így járt és kész, nincs pénze állatorvosra. Mi el tudjuk vinni ha kell, de minimum két hét múlva... Lehet, hogy esetleg jobban lesz, vagy mi van most?


2015. dec. 13. 13:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Persze, gondoltam hogy engem is lefogtom tamadni, nyugodtan. :) es olyan nem volt meg itt senkivel hogy jol elt de eppenseggel jott egy kis anyagi zur?:) mivan itt csak olyan emberek irkalnak akik tele vannak penzzel?:) lehet hogy nalad 8000, nalunk is csak 15.000maga az ivartalanitas, de eppenseggel csak szallitoboxban lehet vinni, amibol az olcsobb is csak 5000ft. :) es igen, nem lehet teszletben fizetni! Ne magatokhoz hasonlithassatok mar masokaz. Ez a szegeny ember probalna a cican segiteni, egy olyan allaton aki nem is az ove. Ahelyett hogy ocsarolnatok, ami mar itt GYIK-en elegge divat lett, inkabb segitenetek! Hamar annyira nagy a szatok, esetleg kuldhetnetek neki penzt, hogy mar ma eltudja vinni, de persze ez tul luxus, elvegre uristen hat nem is ismerem, meg kulonben is milyen ember az ilyen, miert segitsek?! Balblabla... ennyit rolatok, jo par emberrol. Persze akinek nem inge, nem veszi fel.
2015. dec. 16. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Lehet hogy én vagyok a hülye, de én úgy vagyok vele hogy inkább a macska mint én. Ha neki kell a kajára\állatorvosra a pénz, akkor inkább rá költöm. Lehet hogy fanatikus vagyok, de ha ott tartanék, inkább a macskának vennék kaját, mint magamnak. Azt meg nem mondanám, hogy tele vagyok pénzzel, nem akarok konkrétumot írni, de nem 6 számjegyű a fizetésem. Az meg lehet hogy csak szerintem alap dolog, hogy ha macskám van, van szállítódobozom is, hogyha baj van, egyből vihessem. De nem veszekedni akarok, nekem ennyire fontos a cica, és kész.
2015. dec. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Persze, de de azert csak vitatkozol nem?:)

En sem vitatkozasbol irtam, egyszeruen csak sajnos en sem vagyok jo helyzetben, es igy megtudom erteni a kerdezot. Szerintem mondhatnam hogy az osszes allatunk ugy vqn, hogy mondhatni megmentettuk. Az egyiket vertek, masikat eheztettek, harmadikat talaltuk. Szoval ha nem szeretnem az allatokat, nem lennek itt. Most per pillanat mi is inkabb tapot veszunk, mint felvagottat stb. De ugy gondolom hogy te sem szeretnel ennyire szemelyeskedni, es en sem. Egyszeruen csak nezzetek az erem masik oldalat, mert azt is meglehet erteni. :)

2015. dec. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!