Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Beteg a macskám?

Beteg a macskám?

Figyelt kérdés
Kb 2 napja vettem észre,hogy kicsit mintha inaktív lenne, mármint alig eszik, egész nap alszik,vagy fekszik.Általában kint van az udvaron, mert kikívánkozik,de ha be akar jönni akkor beengedjük,mert kopog az ablakon.Most csak ül az ajtó előtt, ha közlekedünk,és nyílik az ajtó akkor bejön.Ha simogatom nem dorombol.A kölyke viszont aktív, játszik eszik.1,5 éves nőstény macskáról van szó.

2015. dec. 16. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Én elvinném állatorvoshoz.
2015. dec. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szívem szerint elszaladnék vele most azonnal, de sajnos nem állok úgy anyagilag :S
2015. dec. 16. 21:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Oldd meg valahogy! Ilyen szintű viselkedés változással és étvágytalansággal orvosnál a helyetek! Ne várd ki, amíg rosszabbul lesz!


Az én macskámnak akkor voltak ilyen tünetei, amikor benyalt egy vírust. Kapott 2 szurit (antibiotikum, lázcsillapító) és egy multivitaminos pasztát és ennyi volt. A doki mondta, hogy újabban gyakori az ilyen megbetegedés, és hogy több macskás háztartásokban általában csak egy beteg van.

2015. dec. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pedig ha nem fogyóeszközként tartod a macskádat, akkor az a minimum, hogy törődsz az egészségével és orvoshoz viszed, ha betegség jeleit fedezed fel rajta. Inkább mondj le másvalamiről helyette.
2015. dec. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem fogyóeszközként kezelem,a cigit is azért tettem le, mert ink macskát tartok.Egyébként nem számoltam azzal,hogy elküldenek a munkahelyről.. szóval nem azért nem viszem dokihoz, mert nem akarom..persze ha muszáj,akkor megpróbálok pénzt kölcsönkérni..
2015. dec. 16. 22:17
 6/6 A kérdező kommentje:
Még két napig ez volt, aztán kakált egy hatalmasat, azóta minden rendben.
2015. dec. 19. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!