Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám bele ivott a pálinkába?

A macskám bele ivott a pálinkába?

Figyelt kérdés
Reggelente a kávémba teszek egy kis házit.Ki is öntöttem a feles mint mindig.Mire mentem vissza a macska az asztalon és belenyalt.Lehet tőle baja?
2015. dec. 17. 08:39
 1/8 anonim válasza:
4%
😂😂😂😂😂 jó kedve lesztől e😂😂😂 miert,neked szokod bajod lenni amellet,hogy berugsz tőle?😂 szerintem a macsek is fertotlenitette a gyomrat :)))
2015. dec. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
4%
😂😂😂😂😂 jó kedve lesztől e😂😂😂 miert,neked szokod bajod lenni amellet,hogy berugsz tőle?😂 szerintem a macsek is fertotlenitette a gyomrat :))) egy belenyalasbol nem lesz baja
2015. dec. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
BELE BIZA!!! NA,ez az igazi MACSKAJAJ(-_-;)
2015. dec. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Attol fugg mennyit ivott. Az o testsulya 3 kg, te meg 100 kg vagy. Neki egy 30-szor kisebb adag fejt ki ugyanolyan hatast.

Peldaul ha meginna fel decit ki is mulna azonnyomban

2015. dec. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azéret egy átlagember sem feltétlenül 100 kg...mindazonáltal a kérdés adott: mennyit ivott a páleszból, no meg a kávéból...az miatt jobban aggódnék.
2015. dec. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Láttad is, hogy beledugta a nyelvét? Elég nehezen tudom elképzelni, hogy a pálinka szagától nem ugrott vissza, azt pedig még úgy sem, hogy "belenyalt". Sokszor tűnik úgy, mert szaglásszák az ismeretlen dolgokat, de az erős szagúakba (legalábbis enyémek) nem kóstoltak bele.
2015. dec. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Láttam ahogy belenyalt és egyből leszaladt.Csak beledugta a nyelvét,de nem lett baja. :D Egész nap aludt.Most estére már megint rohangál.
2015. dec. 17. 20:14
 8/8 anonim válasza:
Bekönnyeztem :'DDDD xd
2015. dec. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!