Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám nagyon hullasa a...

A macskám nagyon hullasa a szörét, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon hullasa a szörét, próbáltam féssülni de nem tett semmit ugyanúgy húll a szöre.Naponta féssülöm nagy bundáju macska.

Fajta: Amerikai hosszú szörű mix

Neme: Bak

Kora: Dec 24-en lesz 1 éves

Házimacska,de nem kedveli a benti meleg levegöt igyhát legnagyobb idejét kint tölti. Nem fajtiszta, ugyanakor elég makacs is nehezen féssűlöm mivel karmol, és vad is.


2015. dec. 18. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, de iszonyúan szúrja a szemem: kandúr és nem "bak". A tobbi hibát nem sorolom fel. Betegség jele is lehet a szőrhullás, célszerű orvoshoz vinni. És ha ennyire utálja a fésülést, valahogy hozzászoktatni, megszerettetni vele, nem lehet nagy élmény így macskát fésülni, se neki, se neked ha közben karmol.
2015. dec. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

én se vagyok egy nagy helyesírás bajok, de a hullassa már a beszédben is helytelen, nemcsak leírva. hullajtja inkább.


ha tényleg nagyon hullik a szőre,akkor érdemes orvost felkeresni. bár az én cicáimnak is hullik, de télen nem igazán,ilyenkor bundát növesztenek, majd tavasszal vedlenek inkább. szóval szerintem a nagy mértékű hullás nem normális ilyenkor télen.

2015. dec. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hullasa :)))
2015. dec. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
tanulj meg magyarul első körben
2015. dec. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

hullajtja és kandúr (nem. nem bak, nem kan) és fajtatiszta.

1. Rövidebb ideig sokszor keveset fésüld, hogy megszokja.

2. A kóros szőrhullatás hiánybetegség is lehet, javaslom vidd orvoshoz.

2015. dec. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

igen, nem ártana tudni hogyan is tartod.

pl az egészségesen tartott,boldog macskáknak a bundája is általában szép fényes,tömött,puha.

egy beteges cicának,vagy egy olyannak aki nem kap neki való kaját inkább mattabb, rosszabb tapintású a bundája, esetleg hullik is

szóval lehet a táplálásában is valami

2015. dec. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"Fajta: Amerikai hosszú szörű mix " Tegyél már fel egy képet erről a "fajtáról" :)
2015. dec. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!