Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fel tudnátok sorolni milyen...

Fel tudnátok sorolni milyen anyagi költségekkel jár egy macska?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kiscicát panelba de nemtudom milyen anyagi költséggel jár! Létszi soroljatok fel mindent amit tudtok! Köszi

2015. dec. 19. 12:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

9-es vagyok.

De tudod az élmény megfizethetetlen. Minden másra ott a MasterCard. :-)

2015. dec. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Két cicám van, sosem érdekelt, hogy mennyibe fáj.

Ha gyermekeim lennének, akkor sem nézném.

Inkább én nem eszem, de nekik mindenük megvan.

Valóban, az élmény megfizethetetlen!!!!!

2015. dec. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem is két kinti cicám van, ami most kapásból eszembe jut, szállítódoboz: 4-5000 körül volt. Ivartalanítás mivel az egyik rejtett heréjű volt kicsit drágább 12000, másik is kandúr nála 8000. Nátha illetve fülatka miatt is voltunk dokinál, alkalmanként 3-4ezer. Féreghajtó 3 havonta 2 cicának 700 ft körül, de van egy harmadik, amelyik jár ide enni, játszik az enyémekkel, rendszeresen érintkeznek így neki is adtam be. Szóval 3 cicára 1100-1200 ft. Etetésük havi szinten kb. 5-6 ezer ft konzerv és száraztáp.
2015. dec. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Az általános dolgokat leírták előttem. Ami viszont akár százekrekbe is fájhat, az egy súlyosabb betegség, baleset.

És biza, nem ritka dolog, sajnos. Tapasztalat.

2015. dec. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 potyike ***** válasza:
A külvilágtól elzárva tartani egy cicát nem olcsó,de sok mindennel lehet spórolni.Amikor haza viszed,akkor állatorvos,féregtelenítés,védőoltások,ivartalanítás.Mivel a cica zárt közegben van,nem érintkezik a külvilággal a fertőzésektől nem kell tartani,de amikor hazamész kézmosás,cipőváltás az ajtóban.Nekem 1 10 és 1 15 éves cicám van és az első leápolásokat követően állatorvos nem látta.Alomból a legolcsóbbat,a csomósodó zeolitot veszem(290.-Ft.5.-kg)A WC-je 1 kiselejtezett íróasztal műanyag fiókja,nagyon megfelel,kényelmes mosható,az előszobában van-nem eldugva-ahányszor elmegyek mellette és van benne valami,azonnal kidobom a csomósodott pisit,betakart kakit.A cicát ne zavard WC közben,ha végzett dícsérd,símogasd meg,érezze,hogy jót csinált.Ha zavarod,akkor azt gon dolja,hogy rosszat csin ált és esetleg elmegy a szoba sarkába.A lakásban egyáltalán n incs szag,ha valaki nem tudja,hogy cica van észre sem veszi.Mindig legyen tiszta a WC-je,semmiféle szagtalanító,illatosító nem szükséges,felesleges.A drága alom-pl.a szilikát-felesleges,mert a pisi a tálca alján gyülik össze és a macska lesz büdös,nem csomósodik.A kajáról majd később írok.
2015. dec. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2015. dec. 20. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!